Veterinarijos tarnyba laikinai uždarė restoraną „Seklyčia“ Vilniuje

Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai dėl higienos reikalavimų nesilaikymo laikinai sustabdė restorano „Seklyčia“ (Konstitucijos pr. 16, Vilnius (Centrinė universalinė parduotuvė) veiklą.

Sprendimas priimtas po lapkričio 4 d. atlikto patikrinimo. Patikrinimas pradėtas gavus vartotojos nusiskundimą, kad minėtame restorane patiektoje arbatinuke˛ plikytoje arbatoje  rado negyvą tarakoną. Patikrinimo metu nustatyta, kad restorane spalio mėnesį 2 kartus buvo atlikta gamybinių patalpų dezinfekcija – naikinti kenkėjai. Tačiau nors dezinfekcija buvo atlikta tinkamai ir efektyviai, restorano personalas po ių darbų netinkamai i valė gamybines patalpas. Restorano virtuvėje (ant grindų, po įrenginiais ir baldais) rasta gausybė negyvų tarakonų.

Įvertinus situaciją, restorano veikla nedelsiant sustabdyta, o atsakingiems asmenims nurodyta atlikti generalinį visų gamybinių patalpų valymą.

„ Situaciją aptarėme su restorano savininkais ir juos informavome, kad veiklą restoranui bus leista atnaujinti tik po to, kai bus įvykdyti nurodymai dėl tinkamos gamybinių patalpų higienos būklės užtikrinimo“, — sakė Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko pavaduotojas Saulius Surginevičius.

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>