Užsieniečiams sovietmetį Nidoje primena MAXIMA

lentyna„Nidos MAXIMA, vieta, kur kurorte bent sykį užsuka atostogaujantys žmonės. Užsukau ir aš. Eilės didelės, bet jaunos mergaitės kasininkės dirba, kaip bitutės. Berinkdamas produktus į krepšelį pastebiu diskutuojančius du vokiečius. Vienas iš jų pirštu rodė ne į lentynoje sudėtus sūrius, bet į pačią lentyną. Reikia pripažinti, kad tokios lentynos nerasi net kaimo parduotuvėje, o čia prestižiniame kurorte, prestižinėje parduotuvėje…Turbūt užsiliko nuo sovietmečiu čia veikusios parduotuvės. Imti produktus iš tos lentynos nėra malonu. O tą lentyna mato ne tik lietuviai, bet ir visi Nidoje atostogaujantys užsieniečiai – vokiečiai, skandinavai, rusai. Sutikau ir ispanų, prancūzų, amerikiečių, kurie bent vandens užsuka nusipirkti. Ką jie visi galvos apie Lietuvą? MAXIMOS lentyna, kaip Lietuvos (Nidos) vizitinė kortelė – su sovietmečio priekvapiu“, – nevartok.lt pasakojo Vytautas.

„Nemaloni situacija. Lentyna išties nusidėvėjusi ir darko estetinį vaizdą. Vis tik produktų kokybei ar šviežumui sena lentyna jokios įtakos neturi. Parduotuvių – jų interjero ir eksterjero, jose esančios įrangos atnaujinimui skiriame prioritetinį dėmesį. Kasmet vadovaudamiesi parduotuvių atnaujinimo planu iš esmės atnaujiname kelias dešimtis mūsų turimų parduotuvių, o smulkius remonto ar atnaujinimo darbus atliekame iš karto. Suprantame, kad ši parduotuvė itin svarbi Nidos poilsiautojams, kad ją akyliau vertina ir čia poilsiaujantys užsieniečiai. Tad nuoširdžiai dėkojame klientui už pastabą. Išties dėsime visas pastangas, kad neišvaizdi lentyna būtų operatyviai sutvarkyta“, – nevartok.lt sakė MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

 

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>