Tarptautinę dieną be automobilio gėdingai pelnėsi autobusų vairuotojai

Sekmadienį, Tarptautinę dieną be automobilio, greitųjų maršrutų autobusų keleiviai Vilniuje turėjo būti vežami nemokamai. Apie tai pranešė savivaldybė. Vilnietis Karolis įsitikinęs, kad autobusų vairuotojai sugriovė šią gražią idėją.

„Važiavau greituoju 6G autobusu iš Naujosios Vilnios iki Žaliojo tilto. Įlipęs priėjau prie vairuotojo ir nusipirkau bilietėlį, jį pažymėjau. Tik tada prisiminiau, kad važiavimas yra nemokamas. Mačiau, kaip ir kiti keleiviai pirko bei žymėjo bilietus. Pikta, kad vairuotojas parduodamas bilietus neįspėjo, kad jų žymėti nereikia, nebuvo jokių įspėjimų autobuse, niekas nepranešė balsu, kad keleiviai vežami nemokamai. Vairuotojas nepraleido geros progos pasipelnyti“, – nevartok.lt pasakojo Karolis.

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , ,

Komentarai (5)

 1. Krokas:

  Pukus pavyzdys ,kad savivaldybėjė viskas DZIN…

 2. He:

  Čia panašiai kaip mokestis už stovėjimą sostinės senamiestyje. Sekmadienį ir švenčių dienomis stovėjimas sostinės širdyje nemokamas, bet kai šventinės dienos būna vidury savaitės, kiek pinigų sumetama į stovėjimo aparatus????

 3. PoP:

  …nes na kaip gi pasiūlysi/priminsi nemokėti 🙂 liežuvis neapsiverčia 🙂

 4. Justas:

  Karoli, tik keleivių kontrolė nedirbo ir zuikių negaudė, o vairuotojas pardavinėdamas bilietelius iš to pasipelnyti tikrai negalėjo ( nebent pats juos spausdino 🙂 ), tad straipsnio pavadinimas sakyčiau yra gan klaidingas

 5. Sigita:

  Vairuotojas gavo savo procentuka 🙂

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>