Striptizas viešoje vietoje sostinės centre.Neįtikėtina…

Vilniaus centre, viduryje baltos dienos striptizas!!!Neįtikėtina, bet faktas. Viskas vyksta viešoje vietoje, šalia Baltojo tilto. Kalbėti ir pasakoti nereikia, reikia žiūrėti. Tačiau policija nuogybių ir smurto bei pykčio protrūkio netoleravo ir merginą dėl viešos tvarkos pažeidimo išsivežė į komisariatą. Niekada nebandykite to pakartoti.

Įspėjame, kad portale pateikiama necenzūruota medžiaga, kuri neskirta nepilnamečiams.

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , ,

Komentarai (28)

 1. hm:

  Nelabai supratau straipsnio esmės šiame puslapyje…

 2. Ozu:

  Pasakyta tau ..nekartokit vaikai to niekada…

  • pasipiktines del klipo nerodymo vyrukas:

   o dabar specialiai visi darys prigere,nes paskaitys sita straipsni ir pasakys kad as galiu irgi taip ir kodel negalima taip daryt,pff,paziurekit i mane,as afigenesne. Pasakyk vaikui ne,specialiai darys. Reiks dazniau pasitrint panasu prie tos vietytes. :DD

 3. nevermined:

  tai kad fainai, tegul soka. kur problema?
  ta su mikrofonu reikėjo supakuot. iš pavydo matyt lindo 🙂

 4. Ot tai sensacija. Sukosi mergaitė pusnuogė kampe. Čia priėjo kažkas ir nufilmavo. O po to kaip koks skundikėlis pri(iš)davė policijai. Ot tai sensacija. Eikit dirbt.

 5. Justinas:

  Absoliuti gėda filmuotojams ir tai pusprotei su mikrofonu. Jei mergina nori vaikščioti be marškinėlių ir suktis, tai jos asmeninis reikalas. Kažkodėl tai darantys vaikinai neužkliūna.

 6. Jirmantas:

  Zyrna „zurnalyyste“ merginai uzpavydejo ? ar didziulia beda pamate ? „pipiec“ skandalas ;DD 15 min kaip visada be galo turi ka veikti ir ka protingo parasyti ;DD breaking news !!! :DDDD

 7. Artas:

  Jeigu ji nori tai tegul sukasi. O beje sukosi atokiau nuo vaiku akiu…

 8. rokas:

  Nelabai supratau, ka cia blogo izvelge. Kazkokia ikiri zurnaliste lenda, kur nereikia, o paskui guodziasi. Zmogus nieko niekam blogo nedare, tai ko listi?

 9. okJeiNeapsinesusi:

  Нью-йоркским женщинам официально разрешили гулять по городу с обнаженной грудью. «Женщина, просто обнажающая свою грудь на публике, не совершает ничего противозаконного»

 10. xess:

  Nu ir slykstyne. Anoreksiskos figuros, nukarusia krutine, matyt narkomane, doze suvartojo ir vaidentis pradejo arba psichine – ibhicioniste ir tiek.Fu, slykstu. Tikiuos policija krauja medikams jos priduos, nes taip elgtis gali tik uzvartojus ko nors arba psichine.
  Dar zurnaliste apmuse pati, kaip paskutine k savo ataugas ir kaulus demonstravusi.
  Tokias sodint ir baudom apdet. Slyksti iskrypele. Aisku diedams patinka, lyg nuogu bobu nemate.
  Kaip blondine taip ir idiote.
  Atrodo, kaip nevala is stoties. matyt prostepo kliento narkotiku pavartojo ir smegenys uzkaito, issirenge, gal ant sienos koks klientas naujas pasivaideno
  😀
  Cia ne zurnaliste musti, kad ja kamantinejo, o ta pusdurne nuoga, cia jai uztvot uz isidirbinejima viesoje erdveje, kur vaikai ta pusdurne gali pamatyti.

  • Laura:

   Gerbiamasis/-oji,
   žodis ‘ekshibicionitas’ kaip matote rašomas kiek kitaip, nei parašėte jūs. Domėkitės tarptautinių žodžių rašyba arba jų nevartokite. Išvadinote merginą visaip – kad ir ką žmogus darytų viešoje vietoje, tokie epitetai jūsų gerų manierų neparodo ir neiškelia aukščiau už kitą žmogų. Nesvarbu ar jis būtų girtas/vartojęs narkotikų/turintis psichologinių problemų/t.t. Neturite teisės vadinti merginos ‘pusdurne’ ar kaip nors kitaip, nes jūs jos nepažįstate ir nežinote nieko apie jos protinę būklę. Tiesiog norėjau pasakyti, kad vieni žmonės nesusivokia būdami neblaivūs ar dėl kitų veiksnių įtakos, o jūs esate blaiviai mąstantis asmuo, tačiau tolerancijos/etiketo turite nulį. Kiekvienam savo.

  • Laura:

   P.S. Tai, kad laikotės stereotipo, jog plaukų spalva lemia protą, tuo labiau, jei jie dažyti, jūsų NEidiotu/NEidiote taip pat nepadaro. Nebent turite mokslinių įrodymų, kad šviesiaplaukės yra kvailos, kurių esu tikra, neturite.
   Linkiu gero vakaro ir švelniau reaguoti į naujienas. Puikus oras, išeikite pasivaikščioti, praeis įtampa.

 11. d0ts:

  kaip nori taip vaikšto žmogus. ne jūsų reikalas aiškint ką jai daryt ir ko nedaryt. o vat kad nufilmavot ir i youtube sukrovėt tai jau jūs net kelis įstatymus pažeidėt. 1. už video postinimą be jos sutikimo ji iš jūsų gerų pinigų gali užsidirbti padavus į teismą.
  2. kaip ir už šmeižtą dėl apsivartojimo. kuo jūs įrodysit kad apsivartojus? o jei neįrodysit, tai jau- šmeižtas.

 12. hahha:

  apsinešus panelė ir tiek..

 13. pliumbum:

  kas čia per feministinė k?

 14. Sava:

  Sudziai zurnalistai!

 15. o,pagal komentarus,tai vyrams labai patiko…

 16. Mėgėjas:

  Tai žurnalistei ir aš į nosį būčiau davęs. Ši pana gi ne viešas asmuo, kad ją reikėtų filmuoti. Gal tegul pasiaiškina, kur ir ką galima filmuoti. O ką mergina veikė – tai nėra viešos tvarkos pažeidimas – juk ji negėrė, nerūkė, galų gale – nesimastrubavo. Juk šalia prie balto tilto vieša tinklinio aikštelė, o ten tiknkinį žaidžia iki pusės išsirengę – tai gal ir ten tegu sensacijų paieško…

 17. Vilmantas:

  Ei… Juk Youtube neleidžia tokių video talpint. Užblokavo jau. Davai kur nors kitur įdėkit 😀

 18. Vladas:

  Įkelkit video į kitą saitą.. pvz liveleak

 19. blam:

  O čia ko reikia NEVARTOTI, mielieji nevartok.lt?

 20. Taigi susilažino su kažkuom ir tiek nereikia lysti 😀

 21. mh:

  Sugalvojo žurnaliūgos savo niekam nežinomam portalui reklamą pasidaryt. Tik pažiūrėkit- 25 komentarai po straipsniu apie šią merginą, kai kituose- šimtai. Šlykštu iki vėmimo…

 22. hmmm:

  merginai kažkas negerai su psichika, o filmuoti nesveikus žmones nereiktų.Sunku patikėti, kad suaugę žmonės galėtų komentuoti, kad čia nieko blogo, kaip kas nori taip ir vaikšto.

 23. Rūgpienis:

  Aš balsuoju UŽ!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>