RIMI pirkinių vežimėliai-automobiliai gąsdina pirkėjus su vaikais

„Su šeimyna užsukome apsipirkti Hyper Rimi Žirmūnuose. Kaip ir kitose parduotuvėse vaikui (2 metukai) parūpo pasivažinėti pirkinių vežimėliu-automobiliu. Pamatę, kaip atrodo tie vežimai likom pakraupę. Toks jausmas, kad jie nevalyti nuo parduotuvės atidarymo, nors pati parduotuvė ganėtinai tvarkinga. Ar saugu vaikui sėdėti tokiame vežime? Ir kur žiūri parduotuvės administracija?“, – nevartok.lt sakė grėsmingą situaciją RIMI pastebėjęs vilnietis Renaldas.

„Pirkėjų krepšeliams valyti reguliariai samdome išorinę specialistų kompaniją.Kalbant apie šį konkretų atvejį, galėjo būti, kad vežimėlis ar net keletas jų  buvo palikti lauke kažkurį laiką (ypač dažnai pirkėjai su mažais vaikais šiais vežimėliais važiuoja iki pat automobilio ir juos palieka parkavimo aikštelėje arba net už jos ribų, net gretimuose kiemuose). Šis prekybos centras bei parkavimo aikštelė labai didelė, todėl galėjo būti taip, kad tik po kurio laiko vežimėliai buvo atvežti į prekybos centrą ir liko neišvalyti“, – situaciją bandė švelninti RIMI viešųjų ryšių vadovė Raminta Stanaitytė-Česnulienė.

Tačiau apsilankę nurodytoje RIMI parduotuvėje pastebėjome, kad vaikiški prekybiniai vežimėliai apskretę purvais. Energingai dirbantis salės darbuotojas juos rikiavo į eilę. Deja nuplauti ir nuvalyti vežimėlius niekam nekilo minčių.

RIMI viešųjų ryšių vadovė Raminta Stanaitytė-Česnulienė pažadėjo, kad į pirkėjo pastabą bus atsižvelgta.

Dėkojame Renaldui už naudingą ir svarbią informaciją.

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , ,

Komentarai (4)

  1. RIMI:

    Prancuzai purvini zmones, tvarkytis jiems nebudinga.

  2. Ruta:

    ne keliu dienu ir net savaiciu purvino desnis tuose vezimeliuose. as savo vaikui neleidziu juose sedeti. tragiskai purvini vezimai. jau ir paciame „automobilio“ viduje pilna priskrete purvo buna.

  3. Nu jau biskuti situacija gereja 🙂

  4. KRISTINA:

    TAI, KAD JŲ NET PASTUMTI NORMALIAI NEGALI…. RATUKAI SUKASI KUR KAS NORI….. MAMOMS TAI KOŠMARAS KAŽKOKS….. BAISU…..

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>