Po gėjų eitynių dingo ožys

Po gėjų ir lesbiečių eitynių į nevartok.lt kreipėsi vienos gyvūnų teisių apsaugos organizacijos atstovas Josifas. Anot vyriškio, jį suneramino tai, kad policija sulaikė vieną iš protestuotojų bei ožį.

„Aš mačiau, kaip tą žmogų parvertė ant žemės, o ožį kažkur nuvilko policininkas. Mane neramina, kur dabar yra tas gyvūnas. Diena labai karšta, tad jeigu ožiu niekas tinkamai nepasirūpino, jis turėjo nukentėti. Visų pirma jį reikėjo girdyti vandeniu ir palikti su šeimininku. Kodėl niekam nerūpi gyvūnų teisės?“, – piktinosi Josifas.

Nusprendėme nedelsdami išsiaiškinti, kur dingo policijos paimtas ožys. Skambiname 112. Operatorius paaiškina, kad protestuojas (ir greičausiai ožys) nuvežti į 3 policjos komisariatą. Skambiname į komisariatą. Budėtojas aiškina apie ožį nieko nežinąs ir pataria kreiptis į budinti komisarą. Beveik valandą ieškome budinčio komisaro, bet jo darbo vietoje neaptinkame. Skambiname dar kartą į 3 policijos komisariatą, pasakojame gyvūnų teisių gynėjo Josifo nuogastavimus. Policijos pareigūnas nustemba, kad Josifas nesikreipė tiesiogiai į policiją, tačiau kur yra ožys, pasakyti negalėjo: „supraskite teisingai, visa policija turėjo labai daug darbo. Kur yra ožys, tikrai nežinau, bet manau, kad juo buvo pasirūpinta“.

Josifas dar kelis kartus bandė aiškintis, kur vis dėl to dingo ožys. „Ožys dingo arba jam kažkas atsitiko. Bijau, kad galėjo nutikti nelaimė. Gyvūnas galėjo neatlaikyti patirto streso ar galėjo būti kankinamas troškulio. O gal jį pagrobė? Juk visokių buvo privažiavę. Norėtųsi, kad žmonės žinotų, kur dabar yra ožys“, – nevartok.lt sakė Josifas.

Jeigu jums yra žinoma, kur po eitynių dingo ožys, praneškite nevartok.lt.

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , ,

Komentarai (2)

  1. DZ:

    Girdejau,kad atsirado.Paleido kartu su tuo vyriskiu.

  2. antanas:

    atidave zoofilams ir jau patvarkytas

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>