Piliečio pastaba supykdė KET nežinančius ir pažeidusius policininkus

„Penktadienį popiet Vilniuje, prie ambasados P.Klimo gatvėje sustojo policijos automobilis, tai jis padarė pažeisdamas kelių eismo taisykles, nes sustojo prie geltona linija pažymėto šaligatvio. Pareigūnų atsakymas į klausimą, kodėl sustojote prie geltonos linijos, buvo toks – čia stovėti galima.

Nufotografavęs „galimą“ stovėjimą prie geltonos linijos, jau ėjau savo reikalais, kol buvau pašauktas vieno pareigūno. Jam paprašius, padaviau savo asmens tapatybės kortelę, o sulaikymo priežastis – „įtartinas asmuo prie ambasados“.

Abu policininkai vienas paskui kitą porino, kad atnaujintose KET parašyta, jog geltona linija negalioja, jeigu šalia nėra kelio ženklo. Kitaip sakant, galioja TIK su ženklu.

Tačiau naujausiose KET aiškiai parašyta, jog „Geltona ištisinė linija žymi vietas, kur uždrausta sustoti (stovėti), gali būti naudojama eismo juostoms žymėti darbų vietoje. Naudojama atskirai arba kartu su kelio ženklu „Sustoti draudžiama“ ir nudažoma palei važiuojamosios dalies kraštą (darbų vietoje ir važiuojamojoje dalyje) arba gatvės bortelio viršuje. <…> “

Kai mane pagaliau paleido, praeiviai ėmė klausinėti, kuo nusikaltau. Pasakiau, kas ir kaip, o žmonės tik paporino: „Jiems viskas galima…“ Policijos automobilio valst. numeris FEO 092″, – nevartok.lt nemalonią istoriją papasakojo Tomas.

Dėkojame Tomui už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , ,

Komentarai (5)

 1. xxx:

  Tai dabar dar kartą pats pasiskaityk kas KET parašyta.

 2. Autorius:

  Po policijos tyrimo šis ekipažas gavo įspėjimą, tad dar kartą persiskaityti KET, manau, nereikia.

 3. rrr:

  dar pradekite prie faru kabinetis… tai spec. tarnybos, jiems galima visur stoti, jei yra reikalas….. zmones, nerandate jau prie ko kabintis?

 4. rrr:

  o sis ekipazas jei gavo ispejima, tai jauciu tik delto kad autorius butu nuramintas 🙂 juokoina tokie

 5. Anonimas:

  Linijos turi buti suderintos su savivaldybe. Geltona linija bet kas ir betkur gali nusipiest. Taip kaip padare mano kaimynas, nes jam nepatiko stovincios masinos prie jo langu. Tai, kad pries publikuojant teisinguli, panagrinek. O kai reikes tau paciam policijos pagalbos. O jie tau pasakys negalim ten ivaziuot nes zenklas draudziantis yra. Padek pats sau.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>