Patriotiškas Kaunas driokstelėjo – ŽALGIRĮ užvedė rusiška „Katiuša“

„Tai, kad Kaune per minutės pertraukėles gros rusišką „katiuša“ nesitikėjo niekas. Draugas, kuris rungtynes stebėjo per televiziją, atsiuntė pašiepiančią žinutę „tai ką, katiuša laimėti padės?“.

Kai sirgaliai, kurių arenoje buvo iš visos Lietuvos, traukė patriotiškas dainas, varžybų organizatoriai leido kvailiausią muziką, kokia tik gali būti“, – nevartok.lt pasakojo varžybose apsilankęs marijampolietis Tadas. Anot Tado, vėliau draugas pasakojo, kad net komentatorius Robertas Petrauskis neteko žado, išgirdęs kas grojama arenoje. Tai turėjo pastebėti visi televizijos žiūrovai.

„Prieš varžybas Kaune giedam himną taip, kad visi to pavydėtų, o vėliau smaginamės pagal rusišką „katiušą“. Kažkieno mentalitetas pasirodė ne koks“, – nevartok.lt sakė Tadas.

Ko klausėsi žiūrovai ir krepšininkai, galite išgirsti čia :

https://www.youtube.com/watch?v=flgLfospL-E

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , ,

Komentarai (2)

  1. Joana:

    Druskininkuose „Eglės“ sanatorijoje koncertavo Druskininkų kaimo kapela,kuri labai gražiai sugrojo ir sudainavo dainą „Katiuša“.Tai labai graži daina,gražūs žodžiai apie tikrą meilę.Tik nereikia jos tapatinti su politika.Ačiū kapelai už gražų koncertą.

    • Jonas:

      Dėl tokio požiūrio, masė jaunimo, beje, nesuprantančio nei žodžio rusiškai, mėgaujas per rusiškas radio stotis leidžiamomis atrarūšiškomis „čiastuškėmis“ arba „muzyka blatnych“.. Dieve mano, kad Jūs suprasite, kad ruseliai panašiais būdais stengiasi prisibelsti iki mūsų jaunimo, kuriam ateityje galės plauti smegenis ir politiniais motyvais. O kas liečia minėtą Druskininkų sanatorija, nieko naujo, mūsų verslininkai pasiruošę po bet kuo atsigulti, kad tik uždirbti. Taip, tai ne politika, bet ir ne verslas.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>