Parkavimo ypatumai: „nei proto, nei kultūros!“

„Visi galvoja, kad Nidoje atostogauja kultūringesni žmonės. Manau, kad ne. Štai tokį vaizdelį teko užfiksuoti einant į paplūdimį. Šalia jo esančioje aikštelėje vairuotojas (neapsiverčia liežuvis jo taip vadinti) nusprendė parodyti pavyzdį vaikams, kaip reikia parkuoti automobilį. Laimei mokyklinis autobusiukas išsiteko kitoje parkavimo vietoje. Įdomu, ko toks Renault vairuotojas (-a) mokėsi vairavimo mokykloje? Kaip sakydavo mano močiutė – „nei proto, nei kultūros“. Tokį iškart reikėtų siųsti į papildomus mokymus ir atimti vairuotojo pažymėjimą trims mėnesiams. Gal tada galvoti pradėtų“, – nevartok.lt pasakojo Nidoje poilsiaujanti Diana.

Dėkojame Dianai už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , , ,

Komentarai (7)

 1. Vardas:

  O nepagalvojot, kad kitas automobilis gal buvo pastatytas vidury juostos. Tada atvažiavo Renualt ir pasistatė kuo arčiau šalia (irgi vidury juostos). Pirmasis automobilis išvažiavo, o Renualt liko. Gal žmogus stengėsi užimti kuo mažiau vietos. Bet jūs vadinat jį kelių kiaule. Nežinau kaip ten buvo Nidoje, bet Vilniuje pilna tokių variantų. Nereikia varyti nežinant situacijos.

 2. Jonas:

  Tu gal Nidoje nebuvęs, kad kalbi nesąmones.Ten didžiulė aikštelė ir tik koks balvonas gali taip statyti.Jeigu vienas lopas pastatė, tai nereiškia, kad irgi turi būti lopas.

 3. as:

  O as visada taip statau ir man giliai nusispjaut ant visu…Kadangi visi prisiparkave normaliai paskui sugeba taip duris nutrankyt kad nebesinori izvis masinos jokiose aikstelese bestatyt…tad statau per dvi ir niekas man duru nenudauzo man gerai o ka mano kiti man giliai PH…

 4. Dzhimis:

  geriau statykite visi skersai 🙂

 5. Cesarius ( Vilnietis ):

  Nors mašinos neturiu , bet manau irgi aš taip statysiu . Kaip tada duris atidaryti ! ? užkabinsiu kitą mašiną su durelėmis , tada problemos dėl pabėgimo iš įvykio vietos bauda 2 000 lt. ir atims teises 2 metams. Teisingai vienas komentatorius pasakė man po#ui ant kitų .

 6. Sigita:

  Vairuotojo pazymejimo atemimas, neatima teises vairuoti…
  Taciau apriboti teise vairuoti tai galetu.

 7. kapeika:

  as visada taip statau, juk nesinori kad i mano BMV X5 koks kledaras ivaziuotu.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>