Metų „pažadukas“ – krepšinio Lietuvoje nebus. Sirgaliams pažadus žarstęs M.Balčiūnas dar kartą gavo antausį – į Lietuvą grįš nuleidęs rankas ir ausis. Gėda!

LKF sekretorius Mindaugas Balčiūnas visus Lietuvos sirgalius vedžiojo už nosies ne vienerius metus. Sirgaliams žadėjo aukso kalnus prieš nepavykusį Europos krepšinio čempionatą, žadėjo ir po jo. Sekretoriui labai nesisekė, nes pažadai taip ir liko pažadais. O netrukus gavo ir Š.Marčiulionio antausį. „Pažadukas“ kalbėjo netiesą apie vieną garsiausių Lietuvos krepšininkų –  Š.Marčiulionį ir privalėjo paneigti tam tikrus teiginius apie garsų krepšininką, kuris kritikavo M.Balčiūną ir pažėrė objektyvios kritikos. Tačiau sekretorius žadėjo dar kartą – yra galimybė, kad olimpinis atrankos turnyras butų surengtas Lietuvoje. Patikimi nevartok.lt šaltiniai teigia, kad tai buvo tik nevykę ir niekuo neparemti pažadai.

„M.Balčiūnas greičiausiai žinojo, kad Lietuva neturi jokių šansų surengti atrankos turnyrą, o jam svarbu buvo išlikti A.Sabonio komandoje. Tad ir prižadėti galėjo tai, ko niekada nebus. Visi žinojo, kad Venesuela laimės ne pagal įtaką, o pagal finansines galimybes ir renginių organizavimo patirtį. LKF veikėjai žaidė žaidimą – mes labai geri, stengiamės, ir net „pakabinom“ Barštį, ir gal laimėsim… O Venesuela juokėsi“, – sakė vienas situaciją LKF žinantis veikėjas, prisipažinęs, kad tuo netikėjo net garsūs LKF veikėjai vykdami į Madridą.

Nevartok.lt pavyko sužinoti, kad „Lietuvos ryte“ žaidžiantis makedonas buvo įsitikines, kad LKF veikėjų pažadai ir prisidengimas Makedonija, buvo visiškas blefas. Krepšininkas taip prasitarė neoficialiuose pokalbiuose.

Visi žinojo, kad Venesueloje pagal organizacijos lygi galėtų vykti net olimpiada. Valstybė gali organizuoti bet kokį aukščiausio lygio renginį. Ar M.Balčiūnas to nežinojo? Panašu, kad sekretorius nesuvokia tik savęs, tiksliau sakant, to, ką jis veikia krepšinio federacijoje.

Rinkdama 2012 metų papildomo olimpinio vyrų krepšinio turnyro organizatorę FIBA nusprendė, kad kitais metais olimpinis krepšinio atrankos trunyras vyks Venesueloje, Karakase, „Podidero de Caracas“ arenoje.  Fiba.com

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , , ,

Komentarai (2)

  1. Rolandas:

    Pazadukai visada privilegijuoti 🙁

  2. Vaidas:

    šis veikėjas tiek apsimelaves, kad jam tik krumuose tupet ir zmonem nesirodyt

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>