MAXIMA prisišventė. Ledo luitas sunkiai sužalojo žmogų, suniokojo automobilį

delfi.lt nuotr.

Trečiadienį vakare Vilniuje apsipirkti į „Maximos“ bazę nuvykę žmonės „Audi“ automobilį pastatė į šeimoms skirtą vietą, tačiau jų laukė nemaloni staigmena. Nuo pastato stogo atskilo didžiulis ledo luitas ir nukrito ant automobilio. Savanorių pr. 247 adresu buvo iškviesti pareigūnai ir medikai, nes įvykio metu nukentėjo moteris.

Automobilį vairavo vyras. Jis su žmona, vaikais ir žmonos motina prie prekybos centro sustojo apie 18.20 val. Tuo metu nuo pastato atskilo ledo luitas ir nukrito tiesiai ant automobilio su žmonėmis.

Vyras su žmona ir vaikais nenukentėjo, o štai vyresnio amžiaus moteriai prireikė medikų pagalbos.

Ledo luitas visiškai suniokojo automobilį, jo stogas buvo tiesiog suspaustas, o stiklai išdužo.

Pagal galiojančius įstatymus MAXIMAI teks kompensuoti ne tik sužalotos moters gydymo išlaidas. Dar būtų baisiau, jeigu ji neišgyventų. Tuomet MAXIMOS nuostoliai būtų dar didesni. Tačiau keisčiausia, kaip turtingiausias prekybos centras nesugeba nusivalyti savo stogų. O tai yra privaloma. Tad ne apie viską pagalvotą! O MAXIMAI privalėtų pasirūpinti nukentėjusia šeima ir sužeista močiute.

Delfi.lt ir nevartok.lt informacija

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , , ,

Komentarai (1)

  1. idomu:

    Kokia tolesne ivykiu seka nes daugiau info taip niekur nera

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>