Lygis: pirkėja MAXIMOJE nusipirko 2013 m. pasibaigusio galiojimo sūrelį

surelis„Štai kokį sūrelį nusipirkau penktadienį BIG Maximoje, Klaipėdoje“, – nevartok.lt teigė estiško sūrelio HOMIKU nuotrauką atsiuntusi Dovilė. Sūrelis buvo pirktas praėjusį penktadienį (balandžio 17). Tačiau data ant sūrelio tiesiog šokiruoja – gaminio galiojimas pasibaigęs 2013 metais! Dovilė pateikė ir čekį, įrodantį sūrelio įsigijimo faktą.

Praplėšus įpakavimą pasirodė senas siaubingas pelėsis. Akivaizdu, kad jis ant sūrelio auga jau ilgą laiką. Reikia pripažinti, kad tokio seno gaminio nei viename prekybos centre iki šiol dar nebuvo aptikta. MAXIMA už tokį akibrokštą pažadėjo klientei grąžinti pinigus…0,18 centų.

„Apgailestaujame, kad klientei teko įsigyti nekokybišką prekę. Ši situacija mums žinoma, klientė jau informavo mus mūsų Facebook paskyroje.

surelio cekisSužinoję apie nekokybišką prekę mūsų tinklo parduotuvėje, informaciją perdavėme savo kokybės ekspertams, kurie pradėjo tyrimą ir aiškinsis, kokiu būdu šis pasibaigusio galiojimo sūrelis pateko prie vartoti tinkamų sūrelių pieno skyriuje.

Taip pat bus patikrinti visi šiuo metu pardavime esantys šio gamintojo sūreliai, kad panaši situacija nepasikartotų. Norime priminti, kad klientai įsigiję nekokybišką prekę ją visada gali grąžinti ir jiems bus grąžinti sumokėti pinigai. Svarbu tik turėti pirkimo kvitą“, – taip situaciją įvertino MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

 

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , , ,

Komentarai (7)

 1. zy:

  Nu cia mistika kazkokia :dd papokstavo kazkas gal.

 2. Laba diena, skaitant šį straipsnį, pagal pateiktą situaciją susidaro toks įspūdis, kad pirkėja paskutinį kartą valėsi savo šaldytuvą beveik prieš du metus. Rado seną sūrelį ir nutarė papokštaut nusipirkdama tokį patį sūrelį šiomis dienomis ir pateikus kasos čekį apkaltinti parduotuvę, šiuo atveju Maxima ;/ Tokia parduotuvė kaip Maxima, kad 2 metus nebūtų dariusi „revizijos“ ar lentynų valymo, sunku net patikėt. Be to, tokie pigūs sūreliai dažnai būna visi išpirkti ir lieka tuščia lentyna iki kito ryto 😉 taip, kad manau reikėtų dažniau išsivalyti savo šaldytuvus 😉

 3. Be vardo:

  Rimi arba IKI užsakytas straipsnis 🙂 Taip tikrai negali būti realiai.

 4. pamiršo?:

  gal pamiršo galiojimo datą perklijuoti?

 5. pamiršo?:

  gal pamiršo galiojimo datą perklijuoti? nors šiaip tai nestebina, visko gi pasitaiko 🙂

 6. Rūta:

  Pirkau Žemaičių pynę ir nusivyliau ,pilnai neiškeptas pyragas ,grynai jaučiasi tešla ir mielės,apgailėtina kokybė.

 7. jonas:

  tiesiog gale lentynos buvi uzkrites. ir kazkas nepaziurejes i galiojimo data padejo prie visu.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>