Kultūros neturi, bet turi BMW

bmw_elektromobilis„Jei su elektromobiliu atvyksite į OZO centrą galite susidurti su nenumatytomis problemomis. Norėjau pasistatyti savo mašinėlę į tam skirtą vietą, tačiau joje riogsojo BMW visureigis. Tūlas ponas nepasivargino ieškoti kitos vietos. BMW turi, bet kultūros akivaizdžiai – ne. Paviešinkite nuotrauką, kad visi žinotų šį BMW „elektromobilį“, – nevartok.lt sakė nekultūringo, kitų eismo dalyvių negerbiančio vairuotojo automobilį užfiksavęs Simas.

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , ,

Komentarai (9)

 1. keksas:

  bmw turbūt nepataikė įpraston neįgaliojo vieton

 2. nechamas:

  Is kur tie chamai imasi.Negi jie nejaucia,kad yra piktzaizdes.

 3. satnig:

  Nereikia pykti ant“neįgalių“BMV vairuotojų.Taip jau išeina,kad kuo daugiau šlamančių kišenėje,tuo mažiau smegenų galvoje.

 4. Klausimas:

  Idomu uz parkavima invalido vietoje bauda numayta o kokia bauda uz parkavima elektromobilio vietoje gal nera todel ir stato kas netingi?

 5. glazgo:

  o tai gal tas bmw elektrinis, nepastebėjote, laidas nekabaliavo?
  o šiaip pagirtina ir stebėtina, kad jau pas mus kažkas el.mobilius naudoja:)

 6. kramtalas:

  man salia jo,kitas elekromobilis uzkliuvo ir dar per 2 parkavimo vietas.

 7. Mantas:

  Viena Lietuvos įstatymuose nėra apibrėžta elektromobilių stovėjimo vieta todėl visi gali statyti ten. Antra kita mašina pastačiusi dar žiauriau, Štai čia yra lietuvio pavydo scenos ir daugiau nieko

 8. Cesarius:

  reikia griežtinti įstatymus : atimti teises 5 metams .ir viskas .

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>