Kaip apsipirkti IKI ir likt apšmeižtam bei apgautam

iki_logo2014.09.29 apsipirkau IKI parduotuvėje esančioje Vilniuje, Viršuliškių g. PC Mada. Patikrinus čekį, pamačiau kad nepritaikyta 20% nuolaida balzamui Trejos devynerios“, kuri lankstinuke nurodyta galioja iki 2014.09.30d. piniginiu ekvivalentu nuolaida turėjo būt 5,52Lt. Na, jei akcija vyksta, tai ramia sąžinė nuėjau į administraciją (nes šioj parduotuvėj apsiperkam patys sau ir savo tėvams-pensininkams beveik kasdien, tai jau ne pirmą kartą mus iš informacijos nukreipia pas administratorę, tai jau žinojom kur eit) dėl kainos nesutapimo ir pinigų grąžinimo.
Administracijos kabinete buvusi moteriškė be jokio darbo liudijančio pažymėjimo, kaip vėliau sužinojau esanti parduotuvės vadovė, net neišklausius atėjimo priežasties iškarto pradėjo šaukt ant mano sūnaus, apšmeižė jį prie kitų žmonių nebūtais dalykais. Kai bandžiau užstot sūnų ir kultūringai išsiaiškint kas vyksta, parduotuvės vadovė pradėjo kabinėtis prie manęs. Po ilgų kaltinimų ir priekabiavimų (netgi savo žodžiu pastiprinimui ir psichologiniu bandymu mus išgąsdint iškvietė apsaugą, kuri nežinojo kur dėtis ir net bandė paaiškint kad ji neteisi) ir mano primygtinų reikalavimų parodyti sūnų kaltinančius įrodymus (surašyto akto, vaizdo įrašų ir t.t.), vadovė pakeitė taktiką ir pradėjo sakyti, kad jinai sūnaus nešmeižė, mestelėjo atsiprašymą dėl apsirikimo – „matytas veidas“.
Viskas gali būti, kad „matytas veidas“, nes kai tik sūnui sukako 18metų, vasarai norėjo įsidarbint šioje parduotuvėje, pati šios parduotuvės vadovė pildė jo dokumentus, „prašė darbą pradėt jau kitą dieną“, kelis kart buvo kviestas iš centro, bet kaip pavyzdingas mokinys ir mokyklos atstovas išvažiavo į užsienį. Dėl to ir nepradėjo darbo šioje parduotuvėje.
O apie jokių pinigų grąžinimą net kalbos nėjo, nes IKI parduotuvės vadovybė skelbiamą nuolaida „taikoma 5 rūšių“ traktuoja kad „rūšis tai taros vienetas-0,2l; 0,35l; 0,5l; 0,7l“, nors AB STUMBRAS gamina Trejos devynerios 5 rūšių: Imbierinės devynerios, Trejos devynerios, Žalios devynerios ir mėtinės Žalios devynerios, Raudonos devynerios.
Kaip dar ilgai parduotuvės magnatai Lietuvoje apgaudinės, o jų atstovai tiesiogine prasme tyčiosis ir žemins paprastus Lietuvos piliečius? Kada mūsų šalyje bus kaip užsienyje ir monopolininkai bus griežtai kontroliuojami ir baudžiami?

Aleksandras

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. VIRGINIJA:

    AS APSIPERKU CENTO TEN VISOKIU KURIOZU BUNA.SENJORAI ANTRADIENI EINA APSIPIRKT GALVOJA NUOLAIDU BUS.JEI PERKI AKCIJINES PREKES NUOLAIDU NERA IR NEBUS.BUNA IR SMIRDANCIU PREKIU IR APIPUVUSIU,CENTO IKI META VISA SLAMSTA KO NENUPRKA IKI PARDUOTUVEJ.ATGAL PRIMT NENORI.MAXIMA TAI ATGAL PRIIMA JEI SMIRDA.TEN ISISUKINEJA..NERA NEI TVARKOS NEI TEISYBES CENTO.JEI CENTO SALIA TAI NEVAZIUOSI I IKI PARDUOTUVE.CENTO IR AKCIJINIU PREKIU TRUKSTA.BUNA MESA NENUKAINUOTA,NORS SIANDIEN BAIGIASI GALIOJIMAS

  2. Antanas:

    Ponia Virginija,
    Dėl prekių „kvapo“ nežinau kaip ten būna, bet dėl seniorų kortelės… Užėjus į kortelės puslapį https://www.iki.lt/iki-premija/iki-premija-senjorams/, juodu ant balto parašyta „* Nuolaida netaikoma loterijų bilietams, komunaliniams mokesčiams, mobiliųjų telefonų sąskaitų papildymui, akcijos, išpardavimo ir IKI GOURMET bei CENTO prekių ženklų prekėms, tabako gaminiams, pradinio maitinimo pieno mišiniams. Nuolaida negalioja kortele IKI PREMIJA pažymėtoms prekėms. Nuolaidos nesumuojamos.“. Todėl reikia daugiau skaityti ir mažiau burnot.

  3. Visur yra visko.Nereikia vieno įvykio pritaikyti visam prekybos tinklui.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>