IKI savo pirkėjus šiurpina sužalotais karpiais

Sužalotos žuvys prekybos centruose ima kelti nerimą ne tik vartotojams, bet ir veterinarijos specialistams. Po nevartok.lt informacijos, kad MAXIMOJE parduodamos sužalotos žuvys, gyvūnų sveikatingumo ir gerovės skyriaus specialistai paragino būti aktyviems ir pranešti apie sužalotas žuvis.

Po nevartok.lt skaitytojos Angelinos skambučio, skubėjome į IKI prekybos centrą. Tai ką pamatėme, nemaloniai sukrėtė – smarkiai sužaloti karpiai kėlė gailestį. Susidarė įspūdis, lyg kažkas žuvis būtų  daužęs per nugarą.

„Negaliu kol kas pasakyti, kas kaltas dėl žuvų sužeidimo. Mes nesuinteresuoti žaloti žuvis ir jomis prekiauti. Aiškinsimės, ar dėl to kaltas tiekėjas“, nevartok.lt sakė IKI komunikacijos vadovas Valdas Lopeta.

Nevartok.lt primena, kad sužalotomis žuvimis prekyba yra draudžiama. Jos turi būti skrodžiamos vietoje.

Būkite aktyvūs ir praneškite nevartok.lt, jeigu pastebėjote, kad prekybos centrai prekiauja gyva sužalota žuvimi.

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , ,

Komentarai (2)

  1. Zita:

    Tai nėra, kas kontroliuoja tokius dalykus?

  2. ona:

    siandien Telsiu iki pirkau avizinius sausaunius su sokoladu(javaines)tai pilna medzio atplaisu,ryt eisiu pasakyt,kazkas baisaus.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>