IKI akcija: skelbia 30% nuolaidą, taiko – 25%

„2014.01.24 pirkau pomidorų sultis „Cido“ Alytuje „IKI“ parduotuvėje esancioje Naujojoje gatvėje. Kaina nurodyta 3,69Lt ir savaitgalį taikoma 30% nuolaida. Greitai paskaičiavau, kad bus 1,11Lt nuolaida (3×0,37ct) tai yra galutinė kaina 2.58Lt. Deja kasoje išmušė 2.77Lt,  kas sudaro 25% nuolaidą. Tai pastebėjau tik namuose. Šiaip 5% yra nemažas pelnas skaičiuojant tokių centrų apyvartą, o žmonių perkančių akcijines prekes pritraukiama tikrai daug. Netikiu, kad jie galėtų eilinį kartą pasiteisinti technine ar žmogaus klaida, tikrai ne pirmas kartas ir ne vien šioje kompanijoje tas „netikslumas“ taikomas.

Užsienyje tai griežtai kontroliuojama, bet Lietuvoje manau liksi tautos priešu dėl keliasdešimt centų ir, žinoma, parduotuvės atstovų arogancija nuteikia viską nutylėti. Gana kvailinti vargstančius žmones“, – nevartok.lt pasakojo IKI kainų ir nuolaidų neatitikimus aptikęs Alfredas.

Dėkojame Alfredui už informaciją.

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , , ,

Komentarai (5)

 1. Jurgita:

  Utenoje pastoviai tokie dalykai vyksta.Vietoj 20% tik 10% ir dar nenori prekes atgal priimti.

 2. as:

  TAi gal jau nenubiednesi del tu 19 centu, pirk „CENTO sultis sutaupysi garantuotai

 3. Guru:

  Gal ir is Lietuvos pasitrauks,kaip is Latvijos pasitrauke.

 4. iki pirkejas:

  pradejau sekti ka musa kasos cekiuose iki ir maxima visada sau i pliusa,kelis centus,ar net litus.

 5. CNN:

  Avinu gauja jus!!!! jai sakoma kad nuolaidos iki PVZ 30% tai gali buti ir 2 ir 5 ir 10 ir 1% cia nusakoma iki kiek maximaliai gali buti taikoma nuolaida vienai ar kitai prekiai.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>