CITY SERVICE savo tvarką kuria net prekybos centrų stovėjimo aikštelėse

„Atvykau šeštadienį  su didele šeima apsipirkti į MAXIMĄ. Laisvų vietų automobilių stovėjimo aikštelėje teko ilgokai ieškoti. Labiausiai papiktino štai šio automobilio vairuotojas (žiūrėti nuotrauką) iš CITY SERVICE  palikęs savo mašiną šeimai skirtoje vietoje. Negi ir čia jie kuria savo tvarką“, – piktinosi vilnietis Tomas.

Tenka konstatuoti – GĖDA!

Dėkojame Tomui už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės:

Komentarai (9)

 1. City Service:

  Sveiki,

  prašome atsiųsti nuotrauką su automobilio numeriu el. paštu info@cityservice.lt. Netinkamai pasielgęs vairuotojas bus įspėtas.

  Pagarbiai

  „City Service“ atstovai

 2. Julius:

  Malonu, kad City Service atstovai atsiliepė į šį skundą 🙂

 3. kukumalu:

  Neegzistuoja toks dalykas kaip šeimos vieta. kas čia per išmislas? kodėl tada nėra vyru, moteru, viengungiu etc. vietu ? kas yra šeima? gal su ta darbine mašina darbuotojas atvažiavo su žmona t.y. šeima?

 4. to kukumalu:

  Nemanau, kad darbuotojas su tarnybine mašina gali su šeima važinėtis apsipirkinėti. Be to, reikia sutikti, kad prekybos centras gerą idėją sugalvojo. Yra vietos invalidams, yra vietos šeimoms.

 5. Ignotas:

  Kas čia per išmislas- šeimos vieta? Maža, kad invalidams 5-6 vietos paliktos, kai dažniausiai užimta būna viena, tai dar nesamonių pripaišė. Stačiau ir statysiu ten, aš- vedęs, bet nebūtinai turiu visur žmoną tampytis.

 6. Rugile:

  Ka jus cia kalbat? Seima-motina, tevas ir vaikas(-ai). Kas jums nepatinka? O sumanymas padaryti seimos vietas yra tikrai super!

 7. Trijų vaikų mama:

  Sveiki, kai ištiesų turėsite šeimas, vaikų ir net ne vieną, pamatysite kaip „lengva“ išimti vaiką iš auto kėdutės, jei pasistatai automobilį standartinėje aikštelės vietoje. Reikia atidaryti dureles daug plačiau, nei įprastai, manau todėl ir padarytos šeimos vietos. Ir tai yra tikrai labai patogu.

 8. Vairavimo instruktorius:

  Pagal Kelių Eismo Taisykles, tokio ženklinimo kaip „šeimos vieta“ nėra, taip kad toks ženklas neegzistuoja ir darbuotojas iš „City Servise“ nieko nepažeidė.

 9. KET:

  KET taisyklėse nėra tokio ženklo kaip Šeimos vieta.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>