ČILI KAIME laksto tarakonai, restoranui liepta apsikuopti

T.Karosui gresia nauji nemalonumai. Kalbama, kad jo restoranuose visiškai prarasta kontrolė, o maisto kokybė labai prasta.

Klaipėdos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai sustabdyta UAB „ČILI KAIMAS“ restorano (Taikos per. 61, Klaipėda) veikla.

Sprendimas priimtas po to, kai gavę vartotojo skundą, Klaipėdos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai patikrino šią viešojo maitinimo įmonę. Patikrinimo metu restorano bare lakstė tarakonai, mediniai baro paviršiai buvo susidėvėję. Virtuvėje, kuri įrengta antrame pastato aukšte, kenkėjų pėdsakų nepastebėta, tačiau gamybos patalpų grindys, sienos buvo nešvarios, nevalyti įrenginiai. Šaldytuvų vidiniai paviršiai buvo nešvarūs, kai kurių šaldymo įrenginių suplyšę tarpinės gumos. Žalia mėsa, jos pusgaminiai trijuose šaldytuvuose buvo laikomi šalia gatavų produktų, tuo sudarant galimybę atsirasti kryžminei taršai.

Atsižvelgus į patikrinimo rezultatus, restorano veikla sustabdyta, įmonei nurodyta atlikti restorano patalpų valymą, dezinfekciją, dezinsekciją ir ištaisyti kitus patikrinimo akte nurodytus trūkumus.

„Nemažai „Čili“ restoranų verti ypatingo patikrinimo. Vienur betvarkė, kitur „dar blogiau“ ir neskanus maistas. Aptarnavimas katastrofiškas“, – nevartok.lt sakė „Čili“ maistu nepatenkintas Dominykas.

Neabejojama, kad dėl skundų „Čili“ užgrius tikrintojų lavina. Lankytojai raginami netylėti. Dėl to laimės tik vartotojai.

Nevartok.lt ragina atsiliepti „Čili“ lankytojus dėl prastos maisto kokybės ar aptarnavimo.

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , , ,

Komentarai (3)

 1. Bajorkiemis:

  tarp kitko teko lankytis Vilnius-Kaunas prie Kauno marių esančiame Bajorkiemyje – apsaugok Viešpatie!!!!!!! maistas tragiškas, gira – pasityčiojimas kažkoks (vanduo su cukrumi ir keliom nuosėdom, o ne gira). O jau šiukšlynas!!! visos lauko lempos nevalytos nuo užpraitos vasaros, pinti indai sutriušę ir perplyšę, ir t.t…….
  Ne tik kad neapsikuopta, bet apskritai niekada nekuopta :(((
  VENKITE!!!!!

 2. Ligita:

  Vasarą su vaikinu nusprendėme nueiti į Čili kaimą ukmergės g. 282 pavalgyti cepelinų.. tokių cepelinų dar neteko valgyti.. aiškiai matyti, kad cepelinai buvo senai pagaminti, nes buvo visiškai praradę formą, skonio jokio, o padažas siaubingai smirdėjo svylėsiu.. Suprantu, kad vasarą nedaug kas užsisako cepelinų, bet visgi atnešti TOKIUS tai ką aš žinau.. pusę cepelino suvalgiau ir už tiek sumokėjau 12.99Lt..
  Susiimkit!

 3. Saulė:

  Labai likau nepatenkinta Čili kaimu, Ukmergės g. 282. Aptarnavimas – kažkokia tragedija. Atsistojusios padavėjos vaiposi, nežino kas darosi. Turėtumėte susirūpinti savo personalu!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>