Beata Nicholson surado blogiausią parduotuvę Vilniuje

„Užupio Ikiukas blogiausia mano matyta parduotuvė Vlniuje. Dešimties žmonių eilė prie kasos, nulis –  personalo, o visur šiukšlių primėtyta. Kotletas Jūratė prie šokolado kavos aparato apmusijęs baisingai. Akivaizdu, kad visus pinigus išleido prabangiam klipui apie tai, kaip myli maistą“, – tokią nuomonę savo draugams socialiniame tinkle Facebook išsakė Beata.

Beatos nuomonei pritarė nemažai žmonių, kuriems teko lankytis Ikiuko parduotuvėje Užupyje: „Nereali skylė – puikus pavyzdys kaip veikia konkurencijos nebuvimas. Kaip pirštu į akį“.

Turite savo nuomonę, parašykite info@nevartok.lt

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , , , ,

Komentarai (11)

 1. :):

  Nu jau juokinga, Beata parase, Beata pasake 😀 kas ji tokia yra ,kad teisti , nei zino kodel personalo mazai , nei zino keli zmogeliukai ten dirba ir turi padaryti visus darbus , na nereikia taip susireiksminti zmones, 5 min ,kad palauksite pasaulis nesugrius 🙂

 2. Tadas:

  Labai teisinga Beatos nuomonė apie šią paruotuvę. Ir aplamai dabar IKI prasidėjo valdžios pasikeitimai. Iš darbo išeina direktoriai, regionų vadovai ir pan… Labai natūralu,kad parduotuvės neprižiūrimos ir nekontroliuojamos. Labai prastai savo darbą atlieka , tiksliau visai neatlieka UAB Palink generalinis direktorius. O labiausiai įmonę nubaus ir jau baudžia pirkėjai nebeprkdami ten prekių.

 3. lelele:

  kas ta Beata???

 4. kas tokia:

  O kas čia tokia?

  • LT:

   Koks skirtumas,kas ta Beta ar Maryte. Tu i fakta ziurek o ne streles pervedinek. O jei galva demesio nelaiko bilobilo pagerk ar ginkmedzio.

 5. cloudberry:

  o tai kodėl ten trūksta personalo (kaip kažkas bando teisinti)? srautai nemaži, apyvarta didelė, tai kodėl negali pasisamdyti daugiau darbuotojų (suprantu ir užjaučiu juos, kai tiek darbų turi atlikti), juk iki viena brangesnių parduotuvių, tai bent darbuotojų tokioje dar ir reprezentatyvioje vietoje kaip užupis turėtų:)

 6. Irma:

  tiesa Tadai sakai, problema prekyboje, prekybos direktorius kazkada musavo popietiumi reiksdamas pasitenkinima, kad stai kaip sutaupiau ant personalo, o dabar tenka gedingai nuleisti akis, bet jis vistiek kaltina visus kitus, o ne save uz tokia netvraka. kada pagaliau prisiimti savo atsakomybe????

 7. Diana:

  Tas tiesa.. Viena iš blogiausių parduotuvių. Ypač viskas pablogėjo atidarius savitarnos kasas: Eilės kilometrinės (ypač po darbų apie 18 val.), dirba viena kasa (neskaitant 3 savitarnos), nors realiai paruoštos trys kasos kasininkėms, man kyla klausimas – kodėl?

 8. a:

  senamiestis vietos nera ir tiek,o jau burbulas koks

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>