„Radisson Blu Hotel Lietuva“ pražudė godumas. Krepšininkai gyvens kitur

Patikrinimas viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ (Konstitucijos pr. 20, Vilnius) restorane,  priklausančiame UAB „Viešbutis Lietuva“, pradėtas gavus vartotojų signalų, kad restorane patiekiami abejotinos kokybės ir šviežumo patiekalai.

Restorane valgę lankytojai buvo priblokšti, pajutę nuo maisto sklindantį blogą kvapą. Pradžioje tikėtasi, kad problemą pavyks išspręsti taikiai. „Maistas dvokė ir apie tai buvo pasakyta dirbančiam personalui. Tačiau jie nustebino savo arogantišku elgesiu“, – skundėsi papietauti atėję lankytojai.

„Žmonės suabejojo pietums pateiktų produktų šviežumu. Skundas pasitvirtino. Restoranas buvo tikrintas ir praėjusiais metais.Tuomet buvo rasti tik receptūrų ir technologinių aprašymų pažeidimai. Deja per ilgą laiką jie nebuvo pašalinti“, – nevartok.lt sakė Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko pavaduotoja Vaida Barkovskienė.

Tarnybos pareigūnai patikrinimo metu restorano virtuvėje  rado 26 kg įvairių maisto produktų, kurių tinkamumo vartoti terminai buvo pasibaigę. Be to, nustatyta eilė kitų maisto tvarkymo reikalavimų pažeidimų. Pavyzdžiui, maisto žaliavos ir pusgaminiai buvo laikomi netinkamomis sąlygomis, neužtikrinama tinkama jų saugojimo temperatūra. Patiekalai gaminti  pagal neaiškias receptūras. Kai kurie pusgaminiai nepaženklinti,  todėl neįmanoma nustatyti jų pagaminimo datos. Nustatyta ir bendrų higienos reikalavimų, keliamų patalpoms, inventoriui ir personalui, pažeidimų.

Už nustatytus pažeidimus pagal LR administracinių teisės pažeidimų kodekse numatytą atsakomybę, įmonės atsakingam darbuotojui skirta piniginė bauda ir nurodyta visus nustatytus trūkumus nedelsiant pašalinti. Patikrinimo metu rasti produktai su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais sulaikyti ir bus sunaikinti utilizavimo įmonėje.

„Šis viešbutis buvo tarp kandidatų, svarstant, kur gyvens į čempionatą suvažiuosiančios krepšinio  rinktinės. Gerai, kad krepšininkams yra parinktas visai kitas viešbutis. „Radisson Blu Hotel Lietuva“ negyvens nei viena rinktinė. Čempionato išvakarėse, toks negražus įvykis būtų smogęs mūsų prestižui“, – nevartok.lt teigė vienas iš Europos krepšinio čempionato organizatorių.

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. Cesarius ( Vilnietis ):

    taip jiems ir reikia, pats dirbau virėju kepsniai kainuoja po 40 lt. o kepa ant pigiausio GMO aliejaus , o meniu nenurodyta ?!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>