„Norfa“ priėjo liepto galą – nuo rytojaus uždaroma parduotuvė Vilniuje

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistų kantrybė išseko. Dėl nuolatinių pažeidimų „Norfos“ parduotuvėje Vilniuje L. Asanavičiūtės gatvėje 29 nuspręsta apskritai šią parduotuvę uždaryti.

Nevartok.lt duomenimis per praėjusius metus minėtoje parduotuvėje dėl įvairių pažeidimų skundus parašė net aštuoniolika pirkėjų, keturi pirkėjai skundėsi šiemet. Didžiausią nerimą kelia tai, kad „Norfa“ dažnai prekiauja produktais su pasibaigusia galiojimo data.

Kodėl buvo ryžtasi radikaliam žingsniui uždaryti parduotuvę? Vilniaus miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Algirdas Špukas patvirtino, kad priimtas sprendimas nuo trečiadienio darbo dienos pabaigos sustabdyti parduotuvės veiklą: „rytoj parduotuvė turi nebedirbti. Mes privalome reaguoti į vartotojų skundus. Parduotuvės veikla stabdoma ne dėl higienos pažeidimų, o dėl nesugebėjimo užtikrinti saugių produktų pardavimo“. Anot viršininko, sprendimas yra griežtas siekiant apsaugoti pirkėjų interesus.

Tuo tarpu „Norfa“ prekybos tinklo atstovas Darius Ryliškis teigia, kad jokių komentarų iki 17.00 valandos nebus: “Toks yra vadovybės sprendimas, kol kas nieko nekomentuoti.”

Tikėtina, kad „Norfa” laukia kol Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimas bus paskelbtas oficialiai.

Kategorija: Gėdos stulpas | Žymės: , ,

Komentarai (6)

 1. J:

  Gal adresa supainiojot? Karoliniskiu Norfa veikia.

 2. J:

  Norfa veikia. Kazkodel neleido komentuoti.

 3. Patikrintumėt Kelmės Norfą, irgi gražių dalykėlių rastumėt… Sąmoningai klijuojami barkodai su neteisingomis kainomis, prekės ir kainos prie prekių sąmoningai sumaišomos, išdėliojamos neatitinkamai. Pasiimi prekę, 5 kartus pažiūrėjęs, ar tai tikrai ta prekė už tokią kainą, kaip rašoma ir kas antrą prekę „mušant“ į kasą – ne tokia kaina, kaip turėtų būti 😉 Ne kitokie reikalai ir su galiojimo laikais, ypač picų skyrelyje…

 4. J.S.:

  Aš taip pat nesuprantu, jau senokai pasirodė žinutė, jog karoliniškių Norfa uždaroma, tačiau kaip veikia – taip veikia. Ir toliau sėkmingai pardavinėja kepinius, mėsą ir visą kitą gėrį… Tai kame čia kampas..

 5. I.:

  nusivyliau siuo tinklalapiu. Jokio atgalinio rysio.. tai kokia situacija? Parduotuve tikrai neuzdaryta. Vel parasomas straipsnis su skambia antraste, be oblektyvumo.
  Matot, kad skaitytojus domina, na tai padirbejkit… issiaiskinkit ir informuokit! Ar ne toks jusu darbo tikslas?
  Susidaro ispudis, kad visos prekes blogos, maistas nevalgomas, su kirmelem ir tt. Na parasykite, kas nuveikta, o ne tik pazeidimus fiksuokit.

  sekmes

 6. :):

  Kyshi dave, del to ir veikia ta parduotuve

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>