Živilė: apalpusiai mamai „Camelios“ vaistinėje pagalbos nesuteikė

„2013m. kovo 26d., mama užėjo į „Camelia“ vaistinę, esančią Vingio gatvėję Klaipėdoje. Pirko vaistų su receptu ir čia apalpo, tai vaistininkės nepasivargino ne tik, kad prieiti, bet ir greitosios iškviesti.

Matyt, pagalvojo, kad išgėrusi ir nesivargino, nors mama turi širdies nepakankamumą ir siaubingai aukštą spaudimą. Mamai šiek tiek atsipeikėjus, teko ant kelių šliaužti iki prekystalio ir ten atsistoti.

Tokio pažeminimo ir gėdos, blogos savijautos įvykio metu ir po įvykio turbut nelabai kas ir supranta, bet piktina tai, kad viskas įvyko vaistinėje, kur mažų mažiausiai amoniako galėjo pakišt po nosim. Mielosios vaistininkės, nejaugi Jūs neturit tėvų?“, – nevartok.lt pasakojo Živilė iš Klaipėdos.

„Dėkojame už suteiktą informaciją. Šį skundą vertiname kaip nesusipratimą, nes mūsų atliktas vidinis tyrimas pateikė priešingas faktines aplinkybes, t.y. nei išlikę vaizdo įrašai, nei nurodytu metu dirbusių darbuotojų liudijimai nesuteikė duomenų apie panašų atvejį. Situaciją vertiname labai rimtai, todėl kviečiame skundo autorę susisiekti su mūsų centriniu biuru (Vilma Balčiauskaitė, 8 37 751 222, vilma.balciauskaite@camelia.lt) patikslinant aplinkybes bei nurodant, kuri iš dviejų “Camelia” vaistinių, esančių Vingio g. Klaipėdoje, yra minima skunde.

Užtikriname, kad imsimės visų reikalingų priemonių susiklosčiusiai situacijai išsiaiškinti“, – nevartok.lt sakė į skundą sureagavusi „Camelia“ atstovė Vilma Balčiauskaitė.

Iš tiesų keista, kur staiga dingo vaistinės vaizdo įrašai!!! Tikimės, kad Živilė, kurios mama apalpo, susisieks su vaistinės atstovais ir mes galėsime pranešti kuo baigėsi šis nemalonus konfliktas ir kaip jis bus įvertintas.

Dėkojame Živilei už informaciją.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , , , ,

Komentarai (9)

 1. hm...:

  „Iš tiesų keista, kur staiga dingo vaistinės vaizdo įrašai!!! “ …o jūs tuo tikri kad tokie ten būna?

 2. Zivile:

  Net keista, kad tokius ivykius galima vadinti „nesusipratimu“! Pirmadieni ryte susisieksiu su Vilma Balciauskaite

 3. Luna:

  kurioje vietoje sakoma, kad dingo irasai? be to, manyciau, situacijos aprasymas hiperbolizuotas;)

 4. Laukiam:

  Noretusi sulaukti tesinio, kaip vaistine pasiaiskins.

 5. Agnė:

  Mano tečiui kartą gatvėj pasidarė bloga. Neabejingi žmonės iškvietė greitąją. Paaiškėjo, ji ištiko mikroinsultas. Ačiū Dievui, aplinkiniai nepalaikė jį girtu ir neliko abejingi. O čia vaistinėje…

 6. Inga:

  Ką jūs čia ,Živile,kalbat : apalpo…šliaužė…vaistininkės nepasivargino…
  Kas galėtų patikėti tokiu ,,briedu“ ? Išsiaiškinkit pirmiau su savo mama realią situaciją prieš taip drąsiai šmeiždama vaistininkes.
  Ir aš lankausi Vingio Camelijoje,ir žinau, kokios atsidavusios savo darbui vaistininkės ten dirba.
  Niekada nepatikėčiau tokiu jų abejingumu,kaip jūs čia rašote. Manau,kad man pritartų šimtai tos vaistinės pacientų.

 7. Inga:

  Konkurentai irgi dirba,norint pavilioti norima darbuotoja,sugalvok ka nors,po to pakviesk pas save dirbti,kai atleis:)

 8. Siandien uzejau i Camelia vaistine Kaune,kuri randasi Kreves pr,prie Maxsimos parduotuves,nupirkau vaistu uz 55lt 13 ct,padaviau 100 lt,vaistininke paprase gal turit 13 ct,parinkau centus,kazkaip neapsiziurejau iskart pasiemiau maiseli su vaistaias ir isejau,uzejau i parduotuve paziurejau i pinigine,pamaciau kad ne paemiau grazos vaistineje,iskart grizau,sakau kad nepasiemiau graza,vaistininke bet jai ne ta kuri aptarnavo mane,sakau kad mane kita aptarnavo,ji sako ,kad ji isejo,sakau taip ir taip pati neasiziurejau,pamirsau paimt graza,45 lt,ji pradejo skaiciuoti kasoje sako kad kasoje nera mano tu 45 lt,pas jas net trukumas 0,62 ct.Sakau bet ta vaistininke galejo mane pakvesti,ten gana ilgas kelias iki duru,as net uzsilaikiau prie duru,bet ne nekas man ne zodzio nepasake.Supratau tik viena kad jos pamate,kad as apsizioplinau,nezinau priezasties kodel jos taip pasielge su manim kaip tikros apgavykes-aferistes;pasakiau kad kojos mano ne bus camelia vaistinej,visada apsipirkinejau jusu vaistinese,bet po tokiu sposu NE!!!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>