Vilkaviškyje geriau nejuokauti

Antradienio vakare Kybartų kelio poste įsisiautėjęs Lenkijos pilietis, kurio automobilyje muitininkai rado cigarečių kontrabandą, aplaistęs benzinu, ketino padegti savo mašiną. Pareigūnams pavyko išmušti iš pažeidėjo rankų benzino talpyklą, kontrabandininkas buvo surakintas antrankiais, o Vilkaviškio policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kybartų kelio posto muitinės pareigūnai antradienio, liepos 30 d., pavakarę tikrai nesitikėjo, kad eilinis lengvojo automobilio, vairuojamo Lenkijos piliečio K. A. E., patikrinimas taps tikra drama.

Iš Rusijos Kaliningrado srities apie 17 val. atvažiavusio lenko automobilyje, po oro pagalvės dangteliu, muitininkai rado paslėptus 640 pakelių rusiškų kontrabandinių cigarečių.

Tai išvydusiam K. A. E. neišlaikė nervai – griebęs 20 litrų metalinį benzino kanistrą jis išliejo benziną ant savo automobilio, aptaškė ir pareigūnus, šaukdamas, kad tuoj viską padegs.

Vienam muitininkui išmušus iš pažeidėjo rankų kanistrą, lenkas puolė muštis, tad prieš jį buvo panaudotos specialiosios priemonės, kontrabandininkas surakintas antrankiais.Į įvykio vietą buvo iškviesti Vilkaviškio rajono policijos komisariato (RPK) pareigūnai, Lenkijos pilietis sulaikytas dviem paroms.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>