UNIPARK lupikauja, bet savo parkavimo aikštelių nesusitvarko

„Šį pavasarį UNIPARK  parkavimo aikštelėje šalia oro uosto radau atvirą šulinį, į kurį vos neįkrito automobilio ratas. Tai buvo tik pirma bėda. Automate užstrigo bilietas. Apie šulinį pasakiau darbuotojui, kuris atėjo tvarkyti užstrigusio automato, nes negalėjau išvažiuoti iš užkeiktos aikštelės. Tai jam sukėlė nuostabą. Po mėnesio teko dar kartą apsilankyti toje pačioje aikštelėje. Vairuotojai lakstė lyg pašėlę ieškodami automatų susimokėti už parkavimą. Pasirodo įmonė jo taip ir nesutvarkė, o tik prilipdė atsiprašantį skelbimą. Tiesa šulinys buvo uždengtas klibančiu dangčiu“, – nevartok.lt skundėsi Donatas.

Vyras atkreipė dėmesi, kad bendrovė lupa didelius pinigus už parkavimą, tačiau visiškai nesirūpina savo aikštelėmis. „Jūs tik pažvelkite kokios būklės parkavimo aikštelė Vilniuje, šalia S.Neries mokyklos. UNIPARK visai negerbia vairuotojų“, – piktinosi Donatas.

Dėkojame Donatui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>