STATOIL gudravo, bet buvo pričiupta pastabaus vairuotojo

„Informuoju, kad STATOIL degalinės vėl apgaudinėja vartotojus skelbdami nuolaidą plovyklos paslaugoms. Nuolaidu netaiko atsiskaitant įmonės kortele, nors akcijos lape tai nepažymėta. Tai tiesiog vagystė iš lojalių klientų.

Siunčiu nuotrauką. Esmė tokia: pilu kura, matau reklamoje, kad gausiu didesnę nuolaidą užsipilus daugiau kuro, o užpilus pilną baką ir atsiskaičius už prekes, sužinau, kad nuolaida netaikoma. Manau, tai apiplėšimas ir klaidinanti vartotojus reklama“, – nevartok.lt sakė STATOIL apgaulę pastebėjęs Aleksandras.

„Savo komandos vardu noriu atsiprašyti visų mūsų klientų, kuriuos suklaidino nepilnai pateikta informacija apie vykstančią akciją. Kaip galima greičiau mes papildysime degalinėse pateiktą informaciją tokiu  tekstu: akcija galioja atsiskaitant bankinėmis kortelemis ir grynais pinigais. Nuolaidos nesumuojamos.

Lietuva STATOIL internetiniame puslapyje www.statoil.lt pateikta išsami informacija apie šią akciją“, –  STATOIL  klaidą pripažino įmonės rinkodaros departamento direktorė Daiva Jokšienė.

Dėkojame Aleksandrui už informaciją ir pastebėjimus.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , ,

Komentarai (3)

 1. Statoil kredo - GODUMAS + klientu maustymas:

  nu labai mandriai Statoil veikejai cia isaiskino – „akcija galioja atsiskaitant bankinėmis kortelemis ir grynais pinigais“. O KOKIAIS DAR BUDAIS galima atsiskaityti??? zODZIU, AKIVAIZDUS MELAGIAI ir APGAVIKAI. Reiketu juos BOIKOTUOTI, nes labai jau uzsiplese ir pasikele monopolistai LT rinkoje isivaizduoja!!!

 2. Pastoviai perku benziną Statoil degalinėse. Vis pirkdavau 95 Miles plius, bet 2014-10-28, 11:52:02 nutariau nupirkti 95 Miles (Baltupio g.10, kolonėlė 4). Pradėjau važiuoti – kaž koks negeras kvapas ir sustojant prie šviesoforo mašiną pradėjo drebėti. Nuvažiavau vakar į Rimtomą, jie tikrino kas atsitiko ir paklausė, kur buvo nupirktas tokios blogos kokybės benzinas. Kai atsakiau, kad Statoil, labai nustebo. Gal kaž kas buvo primaišyta?
  Pagarbiai
  Jelena

 3. Anonimas:

  statoile raso ant reklamos ir kad desrainiai po 1eu o kai nusiperki pasirodo kad 1.49:))

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>