STATOIL akcijos dalyviams atkišo špygą

STATOIL kviečia dalyvauti akcijoje, bet prizų nebeturi.

„Akcija „Rink kolekciją“ visiška apgaulė. Vartotojai yra sąmoningai apgaudinėjami. Mūsų įmonės darbuotojai rinko lipdukus pirkdami kurą STATOIL degalinėse. Kai panorom įsigyti už surinktus lipdukus kavos puodelių, mums pareiškė, kad jų nebėra“, – nevartok.lt pasipiktinimo neslėpė Beata.

STATOIL skelbė, kad akcijos „Rink kolekciją“ lipdukus galima rinkti nuo 2011 m. gegužės 23 d. iki 2011 m. spalio 27 d. Surinktus lipdukus iškeisti į norimus produktus galima iki 2011 m. lapkričio 10 d.

„STATOIL nurodo, kad akcijai skirtų prekių, taigi ir kavos puodelių, kiekis yra ribotas – taip pateikiama ir akcijos taisyklėse“, – nevartok.lt teisinosi STATOIL atstovė ryšiams Evelina Stankevičiūtė.

Tai, kad visi puodeliai dingo dar prieš menesį patvirtino ir STATOIL degalinių darbuotojai.

Tad kuro pirkėjus ir akcijos dalyvius galime tik įspėti – STATOIL vartotojams atkišo špygą. O akcija tęsiasi…

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , , ,

Komentarai (7)

 1. Ina:

  Apgavikai,nera kaip pritraukti pirkeju,tai rengia utopines akcijas. Kainos nezmoniskos uzkeltos. NESTE yra geriausia 🙂

 2. Oncia:

  Jei tai butu pirma karta, tai dar suprantama. Tokiu bajeriu jau seniai niekas nedaro, o statoil praktikuoja ir vargo nemato.Melagiai!

 3. Romashkaxx:

  O man pf, aš nevairuoju :))

 4. Dainius:

  ar ne paprasčiau būtų imti ir nusipirkti tai ko reikia, o ne rinkti kažkokius kvailus lipdukus ir sėdėti ant prekybininkų užmesto masalo, kaip kokiam žioplam žuveliokui, susigundžiusiam lengvais nemokamais pietais…

 5. neziniukas:

  akcija- nemokamas sūris pelėkautuose

 6. artas:

  statoil.no tokiems puodeliams kas met parduoda dangtelius su data,ir istisus metus geri kava nemokamai

 7. Moli:

  Tai kad be vargo nusipirkom puodelius, po to dar dapirkom, nes viena krito ir skylo, gal visi laukia akcijos pabaigos kad nebeliktu ar rinko puse metu…..

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>