Skaistė: MAXIMA apgavo mano vaikus ir nedavė puponautų

„Žinau, kad dabar visi pamišę dėl puponautų, bet būkit atidūs ir neapsigaukit, už ką ir už kiek Maxima juos dalina“ – nevartok.lt parašė vilnietė Skaistė. „Apsipirkinėdami su vaikais rinkomės varškės sūrelius, ant lentynos buvo parašyta, kad perkant keturis Nykštuko sūrelius gausime vieną puponautą. Sūnus su dukra išsirinko 4 skirtingus: vanilinį, karamelinį, aguoninį ir su kondensuotu pienu.

Bet  atsiskaitinėdami kasoje puponautų mes už juos negavome – kasininkė nieko negalėjo paaiškinti, neva sistema tiesiog neišspausdino kvite, kad už pirkinį mums kas nors priklauso. Bandėme pasiaiškinti, bet kadangi skubėjome į renginį, tiesiog nebeturėjom laiko už tuos puponautus „kovoti“. Vaikai liko baisiai nepatenkinti, nusiminę, aš, žinoma, susinervinusi.

Tikriausiai „užkibome“ nepastebėję kokio nors triuko – reikėjo pirkti kokios nors konkrečios rūšies sūrelius arba gal vienam kuriam iš jų akcija nebuvo taikoma. Gal Maxima galėtų tas „pupas“ tiesiai ant prekių prilipdyti, nes aš nelabai turiu kantrybės tokiose painiose akcijose aiškintis“.

Skaistė sakė, kad šalia sūrelių buvo net dvi puponautų reklaminės iškabos: „negi aš priversiu vaikus skaityti smulkiomis raidėmis visus užrašus. Juk parašyta, kad  už keturis sūrelius gauni puponautą. Vaikai nubėgę prie lentynos keturis sūrelis ir pasiėmė, bet puponauto Maxima nedavė“.

Įdomu, ar Maxima pritrūko puponautų dėl jų manijos? Tačiau taip manipuliuoti vaikais, priskiriant puponautus skirtingoms, atskiroms prekėms, jų grupėms,  tikrai nėra gražus prekybos centro sprendimas.

Dėkojame Skaistei už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , , ,

Komentarai (22)

 1. rasa:

  gaila vaiku. nieks ju nemoko individualumo ir atskirt kas yra vertybes. na kam tokias nesamones mama rasot? ar tai pasaulio pabaiga?

 2. faktas:

  straipsnis turetu vadintis „maxima sugadino mano vaiku gyvenimus, nes nedave puponauto“ 🙂

 3. Agne:

  kas per pamisimas del tu prakeiktu puponautu?? cia tevai kalti kad pasiduoda tokiom nesamonem,savo vaikus taip aukleju kad jiem ne tokios nesamones galvoj butu…

 4. Cesarius ( Vilnietis ):

  pirk 4 sūrelius su hemikalais ir antibiotikais ( moksliniais tyrimais įrodyta , kad piene rasta antibiotikų ) ir gausi 1 plastmasinę kapsulę ( tabletę ).

 5. lina:

  beja, pirkau 4 surelius,- 2 vienos rusies, kitus 2 kitos, bet puponauta dave,- cia turbut nuo parduotuves priklauso???

  • Anonimas:

   k cuc ux xua su. Uz cuxhxs gnduwYdjvv j7 i. C. Ukmfxbckcudnuc
   Lny,m sux cyx xu dac. dmvnc xu duc x vu cs.

 6. cloudberry:

  o kas tie pusonautai ir ką jie daro?:)

 7. as:

  as irgi pirkau siuos 4 surelius skirtingu rusiu ir puponauta vaikui dave

 8. mj:

  O tai radot dėl ko skųstis, kad negavot plastmasinio šūduko, kuris tik valkiosis namie ir rinks dulkes? Reikia truputį mažiau pasiduot marketingui. O dėl to, kad vaikai liko nepatenkinti… Kuo anksčiau išmoks, kad ne viskas yra kaip JIE nori, tuo geriau, bus mažiau cypimų ir griuvinėjimų ant grindų parduotuvėse negavus kokio čipsų pakelio;)

 9. renata:

  vaikus zudanti akcija

 10. lina:

  renatai,- nea, tai ne vaikus, o tevus zudanti akcija:))

 11. re:

  reklama tapo labai izuli 🙂 visi mes esame jos aukos 🙂

 12. baba:

  puponautai jega

 13. baisu:

  Beeet Tai moteriske, gal jus visai jau? Manot maximoi dirbantys zmones nera zmonnes? Ce dabar ant prekes klijuot pupobnautu reklamas, tai klijuos ble vien savaite tik, pati kalta kad nepaziuri ka perki

 14. gabija:

  bet gi tai nesamone bet ir jega

 15. Anonimas:

  Kai paklausai tokiu kaip jus
  Norisi…. nu patys zinot zodziu
  Tokiu straipsniu niekam nereikia
  Kam tokius sudus rasyt
  Juk jus patys kalti
  Paakaitykit atitdziau ir tik tadda
  Rasykik nesamones apie supomautus
  PavizdIui mano vaikui tu puponautu
  Nereikia ir gyvena graziai
  Verta pastyt pries perkant

 16. Anonimas:

  gerai anonimas sako.na pavyzdziui mano vaikams tikrai situ mazu tabletyciu nereikia kam toki sudai namie reikalingui pavyzdziui mano vaikams tokiu visiskai nereikia nes as juos kitaip issiauklejusi namuose jiems tokiu suduku neprikisit

 17. nu bet ir mama aukojas del vaiku ir del kaskokiu suduku meta i bala 1.09 lt.
  as tai tikrai nesiaukociau reikia moket vaikam pasakyti NEEEEEEEEEEEEE 🙂

 18. nu jo dar as dar pritariu mj
  :-())))))))

 19. Salvis:

  Man butu geda del to skustis viesai

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>