Šiaulių „Mobilera“ nuolaidas taiko „iš oro“

Per žiemos nuolaidų įkarštį sulaukėme skaitytojo Daliaus iš Šiaulių nepasitenkinimo. Šiaulietis piktinasi ir visus žmones įspėja – jeigu sugalvojote taisyti telefoną susigundę nuolaidomis, neapsirikite!

„Vasario 2 dieną teko apsilankyti „Mobileroje“ Šiauliuose (telefonų parduotuvė-remontas), kurioje dabar vyksta akcija: remontui – nuolaida iki 50%.

Nešėme seną atlenkiamą Nokia suremontuoti ekraną. Svarbus faktas tas, kad dar seniau buvome klausę „Mobileroje“ remonto kainos. Ji tada buvo 60 Lt, todėl pagalvojome, kad neverta remontuoti už tokią sumą. Tačiau dabar pamanę, kad kaina bus apie 30 Lt, nusprendėme šį telefoną pataisyti“, –  teigia Dalius. Tačiau vyro nuostabai, „Mobileroje“ paklausus, kiek kainuotų šio telefono remontas buvo gautas atsakymas – 60 Lt.

„Pardavėjai priminus, kad tokia pat kaina buvo anksčiau, ji bandė meluoti. Teigė, kad remonto kaina buvo 80 Lt. Galų gale, moteris akivaizdžiai pasimetė ir mes jos nebetrukdėme. Nuėjus į kitą taisyklą telefoną per dieną sutvarkė už 40 Lt ir  be jokių akcijų. Matyt, „Mobilerai“ nebe tokie geri laikai, jei net tokiais būdais nori apgaudinėti klientus“, – savo laiške nevartok.lt rašo Dalius iš Šiaulių.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: ,

Komentarai (4)

  1. Mantas:

    Jeigu taisotes ekranus pirkit maziausiai uz 60lt, nes minimumas cia kaip matau jei taip yra, as savo nokia 4200 ekrana tvarkiau uz 90lt, ir kiek isvazinejau salonuose tokia pat kaina arba brangiau.Nelabai noriu tiketi, kad uz 60lt ar 40lt ekranas yra nepanaudotas.

  2. Anonimas:

    kiek kainuotu remontas telefonui 5300 negaliu siustis ne ilgesne kaip maziau 2mb bet ne daugiau ir negaliu filmuoti nes issijungia tel dar garsas stringa man.aciu už atsakyma

  3. Lina:

    Nunešiau į MOBĄ telefoną, kad atrištu. Sakė, kad trečiadienį bus 2015-07-15. Nuėjau sakė, kad dar nesutvarkė, kad tipo per tą savaitė paskambins šiandien jau 2015-07-22 ir telefoną ar skambučio iš MOBO dar nesimato.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>