Po užsakymo mantijos.lt – aistros: kur nuotraukos?

mantijos

asociatyvi nuotr.

„Šiemet diplomų teikimo proga užsakinėjau mantijas visai studentų grupei iš www.mantijos.lt. Visai grupei 23 mantijas. Užsakius iki atitinkamos datos (ką ir spėjome padaryti), gauname nemokamą fotografą šventei – skelbė jų akcija. Apsidžiaugėme. tačiau štai praėjus porai mėnesių nuo šventės, jos akimirkų taip ir nesulaukiame. Nuotraukų nėra. Fotografo ko gero net nebuvo. Ir skambinėjant atsakingiems asmenims, tikro paaiškinimo nesulaukiame. Atseit nuotraukos yra, bet niekaip iki mūsų neatkeliauja. Pasiaiškinimų lavina: fotografas neatsiuntė, blogas nurodytas el.paštas, kaip tik dabar gavo laišką iš fotografo, gal ten mūsų nuotraukos, .. Jau painiojasi istorijose, kurias pasakojo.. Ir žinau, kad ne vien mūsų universitetui tokį pokštą iškrėtė. Iš balso jaučiasi, kad suka uodegą, kol kažkam kantrybė trūks arba tai tiesiog gražiai pasimirš.. Gėda. Ne tiek šventę sugadino kiek sau verslą apkartino. Rašau, kad nors kiek kritikos būtų jų atžvilgiu, juk jų tinklalapy www.mantijos.lt atsiliepimai tik patys geriausi“, – nevartok.lt nuoskaudos neslėpė Edukologijos Universiteto studentė Rūta.
Mantijos.lt direktorius Laimonas Noreika teigė, kad pavyko išsiaiškinti pilną informaciją, kodėl susiklostė nemaloni situacija dėl kurios klientė turi nusiskundimų.
„Gerbiama Rūta, labai apgailestauju dėl nemalonios situacijos kurioje atsidūrėte. Kolektyvo vardu pripažystu, kad padarėme ne viską ką galėjome – ypač teikiant informaciją. Sezono metu turime aptarnauti tūkstančius studentų, todėl turime laikytis aiškių procedūrų. Savo tinklalapyje skelbėme, kad norint gauti profesionalaus fotografo paslaugas nemokamai, mantijas reikia užsakyti iki birželio 10 dienos. Per likusias dienas iki diplomų įteikimo turime viską suorganizuoti. Kaip ir minėjau, situacija kvaila, bet grupiokų sąrašą supildėte birželio 11 dieną. Apmaudu, kad mūsų kolektyvas tinkamai neįvertino situacijos. Dar kartą nuoširdžiai atsiprašau ir pažadu, kad jūsų skundas mums bus stimulas ištaisyti tiek IT problemas tiek pasitempti kiekvienam asmeniškai“, – nevartok.lt ir Rūtai sakė mantijos.lt direktorius Laimonas Noreika. Tačiau laiške direktorius neužsimena ar fotografas dalyvavo renginyje…
Telefonu Laimonas Noreika teigė, kad Rūtos grupės nuotraukos yra. Ar gaus jas studentai, tikėkimės, sužinosime iš Rūtos.

 

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , , , ,

Komentarai (2)

  1. Rūta:

    Ačiū direktoriui Laimonui, kad pripažįsta, jog ne viskas einasi sklandžiai. Bet patikslinu ir aš – mantijas užsakiau gegužės 14d. Tai, kas rašoma p. Noreikos pasiteisinime su datomis – melas. birželio mėnesį tik patikslinau dalyvausiančių studentų skaičių ir surašiau jų ūgius. Tai visiškai nekeičia fakto, kad mantijos užsakytos, vadinasi ir fotografo paslaugos reikalingos.

  2. Krokas:

    Tokiais atvejais visada i sutarti reikia irasyti sankcijas paslaugu tiekejui uz isipareigojimu nevykdyma. Nebereiktu cia „atsiprasineti“. Dekoju uz informacija mantija braukiame is padorumo sarasu.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>