Po apsipirkimo portale – nei šluotos, nei atsakymo, kur prekė

„Uogos.lt pevedžiau pinigus už šluotą su gręžimo mechanizmu 2013-10-15d. Kupono niekas neatsiuntė, prekės negavau. Nurodytu tel. 864559059 niekas neatsiliepia. Skambinau kelis kartus per dieną, rašiau jiems laiškus, bet jokio atsakymo. Gal galima sužinoti kur kreiptis?“, – nevartok.lt klausė nupirktos prekės negavusi Zita.

Nevartok.lt labai dažnai sulaukia vartotojų skundų dėl grupinių apsipirkimų svetainių. Poniai Zitai galime patarti kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Gavusi skundą tarnyba pradės savo tyrimą ir turės informuoti dėl kokių priežasčių pirkėja negavo prekės.

Anot ponios Zitos, ji linkusi palaukti prekės, tačiau nerimą kelia tai, kad niekas su ja nebendrauja ir neinformuoja apie susidariusią situaciją.

Jei patekote į panašią situaciją, pasidalinkite savo istorija su nevartok.lt skaitytojais.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , ,

Komentarai (6)

 1. He:

  Pretenziją uc tiktai, ir jei niekas nereaguoja į vartotojų teises 🙂
  Ujjjjjjj kaip veikia, net smagu 🙂
  Galiu pavyzdėlį (ką rašyti reikia) paskolinti ir kaip tokius mulkius tramdyt 😀

 2. Dzimis:

  Reik traukt i viesuma visus apgavikus!!!!!

 3. Durnių ir bažnyčioj muša.

 4. Renata:

  Nezinau kiek esu pirkusi is ju, viskas gerai. aisku buna visko, kad preke paveluoja ar pan.bet visko buna. Portalas kaip portalas. Jeigu taip reikia prekiu reikia eiti i parduotuve ir nusipirkti 🙂 nereikes nervuotis 🙂

 5. Anonimas:

  Situacija tokia pat. Prekės neatsiunčia, į e-mailą neatsako, telefono nekelia. Uogos.lt
  Geriau niekada nepirkti.

 6. Sveiki,

  Del tokiu ir panasiu nesklandumu, prasome kreiptis i musu aptarnavimo skyriu telefonu: 864559059 arba El pastu: info@uogos.lt.

  Jeigu neiseina susisiekti su musu aptarnavimo skyriumi, galite kreiptis tiesiogiai i kokybe@uogos.lt. arba telefonu 862362323. Atsakyma gausite per 1 darbo diena.

  Geros dienos, Uogos.lt

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>