Po apsipirkimo „IKI” gali tekti brangiai remontuoti automobilį

Apsipirkimas „IKI” prekybos centre Vilniuje, Jasinskio gatvėje gali virsti brangiu automobilio remontu.

„Jau mėnesį šalia prekybos centro „IKI” gilėja 5-7 duobės. Kaip besistengtum,  neišvengiamai automobilio ratais patenki į tas duobes. Ar taip „IKI” nerūpi jos klientai?”, – nevartok.lt skundėsi parduotuvės lankytojas Algirdas. Anot vyriškio, jo kantrybė išseko, kuomet po paskutinio įvažiavimo į duobę teko keisti automobilio šarnyrą.

Iš tiesų šalia prekybos centro vairuotojai nuolat atlieka viražus stengdamiesi išvengti pavojų keliančių duobių. Tad dar kartą galime pakartoti nevartok.lt skaitytojo Algirdo klausimą – ar „IKI” nerūpi jos pirkėjai, besilankantys prekybos centre? Ar turi žmogus rizikuoti, bijodamas apgadinti  savo automobilį?

Prekybos tinklo atstovas Valdas Lopeta patikino, kad „IKI” imsis visų priemonių, kad artimiausiu metu tos duobės būtų užtaisytos: “IKI nuomojasi patalpas iš UAB “Troja”. Spėjame, kad jie yra tos aikštelės valdytojai. Bet kuriuo atveju mums svarbu, kad į prekybos centrą atvykstantiems pirkėjams būtų saugu ir duobės turi būti sutvarkytos”.

Nevartok.lt dėkoja skaitytojui Algirdui už suteiktą informaciją.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , ,

Komentarai (6)

 1. zauliuz:

  oho kokios dideles duobes

 2. Strazdana:

  pala, jūs man ryšį taps IKI parduodamo produkto kokybės ir duobės gatvėj parodykit. ir kas per mašina, kad nuo tokios subirėjo? 🙂

 3. vairuotojas:

  Tai gal šarnyras jau buvo susidėvėjęs?
  Ar „tarpinė tarp vairo ir sėdynės“?

 4. IKIUKAS:

  NEKNISKIT PROTO, REKONSTRUKCIJA PASIDARE IKI, O AIKSTELEJ PUSES METRO DUOBES.GALIMA BUTI DURNIUM IR NEMATYTI..AS SAVO AUTOMOBILIO DAUZYTI NELINKES, KAIP IR DAUGELIS KITU PIRKEJU………….

 5. Pingback: IKI duobių nelopo – pirkėjai piktinasi | Nevartok

 6. hi hi:

  tai gal visa kelia kuri vaziuojat iki savo issvajoto IKI reikia jums sutvarkyti?…

  grizkit atgal i kaima ir skuskites kolxozo valdziai, kad uz jus jusu lauko nesuare 🙂 aristokratai…

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>