Po apsilankymo prestižinėje kirpykloje – keista plaukų spalva ir prasidėjusi alergija

Rugpjūčio 1 dieną apsilankiau prestižinėje Kauno kirpykloje „Andre“ (Vytauto pr. 89/Laisvės al. 9). Paprašiau gerbiamos kirpėjos – specialistės Jolitos nudažyti šviesiai ataugusias mano plaukų šaknis. Atrodo nieko čia sudėtingo, kiekviena kursus baigusi kirpėja šaknis turėtu mokėti dažyti, juo labiau nieko neįmantria šviesia spalva. Po procedūros kirpėjai išdžiovinus plaukus pamačiau, jog jie visi pilkšvai rūžavos spalvos.

Paklausiau kirpėjos, kaip čia suprasti, o ji paaiškino, jog kirpyklos lempų apšvietimas mane klaidina, o jai ir yra koks atspalvis jis po pirmojo plovimo išnyks. Taigi grįžau namo, galvoju išplausiu aš tą atspalvį, nes atrodo labai prastai net ir saulės šviesoje.Tačiau nieko man nepavyko, išsigandau kas dabar bus. Grįžau į kirpyklą ir pradėjau griežčiau dėstyti savo problemą, tačiau kirpėja Jolita liepė man nekelti balso, tada prisiminiau, jog kirpykla man neatidavė čekio už paslaugas, už kurias sumokėjau 180 Lt.

Taigi pareikalavau čekio ir nusprendžiau su juo eiti į vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Tačiau kirpykla man jį duoti griežtai atsisakė, o mainais pasiūlė ištaisyti savo klaidą. Neturėjau kito pasirinkimo, taigi sutikau. Kirpėja man perdažė plaukus, tačiau prasidėjo  alergiją. Visą dieną vaikščiojau su paraudusia galva. Taigi prestižinė kirpykla kaip supratau nemuša pinigų į kasą, nes kiek mačiau tą dieną visi klientai atsiskaitinėjo grynais ir nei vienas negavo čekio. Manau kirpėjos vakare algą pasiima pagal susitarimą kaip sakoma „vokeliais“. Esu girdėjus kitas kirpėjas prastai šnekant apie tą kirpyklą, bet niekada netikėjau tokiais gandais, tiesiog maniau, jog pavydi, kol pati nenudegiau. Galbūt žinote kaip tokiu atveju man reikėtų elgtis?“, – nevartok.lt pasakojo Gerda.

Gerdai patariame, bet kokių atveju rašyti skundą Valstybinei  vartotojų teisių apsaugos tarnybai. Tarnybos specialistai privalės įvertinti situaciją. Jeigu kirpykloje jūs negavote nei čekio, nei kasos pajamų kvito, būtinai praneškite apie tai mokesčių inspekcijai.

Dėkojame Gerdai už informaciją.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , ,

Komentarai (7)

 1. na:

  Labai labai labai retai kas kirpyklose/grozio salonuose duoda ceki..

 2. blondine is vilniaus:

  na kai pilksvai ruzavos spalvos, tai dar nieko, iprastai atsiplauna ir lieka gera spalva, va kai nudazo visciuko geltonumu ar dar blogiau – varines saknis padaro, tada aleliuja, numust jau sudetinga.
  O del cekio, tai n kirpyklu pakeiciau, niekada niekur jokio cekio nedave 🙂

 3. Klaipeda:

  Repair sampuna panaudoti + repair kauke reikia deti keliom h, kad ishsiplautu atspalvis, liktu balta spalva, jei issisviesino iki reikiamo lygio 🙂

 4. Kaunas:

  Taip tai tiesa, si kirpykla cekio neduoda, bet ji ir sako, kad uz plauku tvarkyma atsiskaitoma tik grynais ir nemusama i kasos aparata.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>