Pirkėja: vietoj vaistų vaikams, vaistai suaugusiems

„Esu pasipiktinusi Camelios vaistinėje vykstančia betvarke, (Savanorių 1, Vilnius). Vietoj vaistininkių, žmones aptarnauja konsultantes, pardavinėja vaistus, konsultuoja apie juos. Ir taip jau nebe pirmą kartą, negana to, ant čekių skiriasi aptarnavusio ir konsultavusio žmogaus vardai.

Jaunos konsultantės nesupranta apie vaistus, vietoj vaistų vaikams, parduoda suaugusiems ir t.t. Taip pat, laukiant eilėje pastoviai iš salės kviečiamos konsultantės (matomai, kad šaukia vedėja) ir joms liepiama aptarnauti žmones, kurie perka ne savitarnos prekes. Matomai, tai daroma tam, kad būtų aptarnauta kuo daugiau klientų, tas gerai, bet jau geriau palauksiu ilgiau ir pasitarsiu su specialistu, nei gausiu neaiškios ir realybės neatitinkačios informacijos“, – nevartok.lt rašė su vaistinės konsultantėmis susidūrusi Kamilė.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , ,

Komentarai (3)

 1. Iš tikro tai labai aktuali problema. Apie vaistus, jų paskirtį, galimą panaudojimo tikslingumą, dozuotę gali informuoti tik kvalifikuoti, mokslus baigę vaistininkai, bet,jokiu būdu ne kažkokie konsultantai, farmakotechnikai ir t.t.
  Baikit vieną kartą iš vaistininko daryti prekybininką…..

  • Klientas:

   kažkaip labai keistas nusiskundimas. Daug metų jau einu būtent į šitą vaistinę, niekada nieko panašaus nemačiau. Vaistus, kuriuos perku kiekvieną mėnesį, visada parduodavo tik vaistininkė, kuri kaip tik maloniai pataria. Ir kainos, beja, yra žymiai mažesnės nei netoliese esančioje Euro vaistinėje.

 2. Lukrecija:

  Aš taip pat manau, kad čia yra labai aktuali problema. Manau, kad vaistas nėra saldainiai, kad apie juos galėtų konsultuoti nieko neišmanantys žmonės. Man ačiū Dievui dar neteko susidurti su tokia sistema vaistinėje, bet jei taip nutiktų, tikrai ten daugiau negrįžčiau 🙂

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>