Pinigai dingsta MAXIMOS vežimėliuose

vezimelis1„Į MAXIMOS vežimėlį įkišau 50 ct monetą ir niekaip nebegalėjau jos ištraukti. Teko palikti. Anksčiau ir litas tikdavo ir lietuviškos 50 ct monetos. Niekur nemačiau įspėjimų, kad euro centų į vežimėlį nedėti. Realiai gaila prarastų pinigų“, – nevartok.lt pasakojo Kristijonas.
Kristijonas sako vėliau matęs, kaip pirkėjams padeda apsaugos darbuotojai, kurie tas monetas traukia su replėmis. Tačiau nemažai žmonių jas vis dėl to praranda. Jokių specialių užrašų as ispėjimų parduotuvėse nėra, vartotojai nėra tinkamai informuojami.
Ar Maxima negalvoja, kad tai yra rimta problema? Juk kai kuriems žmonėms tie 50 ct nėra menkniekis.

„Apgailestaujame, kad klientams tenka susidurti su nepatogumais. Ši problema mums yra žinoma, šiuo metu kaip tik vyksta vežimėlių depozito sistemos keitimo darbai ir klientai bus informuojami papildomai.
Prekybos tinkle „Maxima“ klientai vežimėlius gali pasiimti palikę 1 euro depozitą, kuris klientui grąžinamas sugrąžinus vežimėlį. Šios monetos nominalas pavaizduotas ir ant daiktadėžių ir ant vežimėlių.

Prieš euro įvedimą senesni vežimėliai, kurių turime apie 15 tūkstančių, priimdavo 2cnt, 50 cnt bei 1Lt monetas, o nauji vežimėliai, kurių prekybos tinkle visoje Lietuvoje turime puspenkto tūkstančio, kaip depozitą, nuo pat jų eksploatacijos pradžios priima tik 1 euro monetas. Litą pakeitus eurui visi vežimėliai priima tik 1 euro monetas, o 50 euro centų monetos jiems paprasčiausiai per didelės. Ilgainiui visi vežimėliai bus pakeisti naujais, ant kuriu bus papildomai nurodyta taisyklingo nominalo moneta“, – nevartok.lt sakė MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

 

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , ,

Komentarai (5)

 1. nugi:

  Kai zmogus neturi ka veikti… jei del tokiu dalyku sugalvoja rasyti straipsnius.. pamirciau as tuos 50 cnt.. tiesiog jie cia uzstrigo.

 2. Mindaugas:

  Kvailas straipsnis. Visų pirma, tie pirkėjai, kurie prekybos centre ima vežimėlius, jie perka daugiau prekių, negu įprastai. Ką tai parodo? Ogi tą, kad žmogus turi pinigų. Tačiau perskaičius šį straipsnį iškarto pamačiau, kad nors šis žmogus ir turi pinigų, bet proto (ar drąsos pačiam nueiti pas apsaugos darbuotojus) jam trūksta. Manau tikrai nenubiednėso dėl 50 euro centų. Paklausk savęs kiek realiai prataškai pinigų kitiems dalykams (rūkymas, alkoholis, lošimai ir panašiai ir mažiau verk).

 3. pilietis:

  Man irgi taip buvo (tik su 1 euru). Nuvažiavau prie informacijos ir galvojau pakelti triukšmą, bet nespėjau – darbuotoja greitai padavė po ranka ant stalo gulėjusias reples. Ir su replėmis buvo ką veikti traukiant…

 4. Valdas:

  Nu .nezinau…ykisu eura ,atsisegu vezimeli…issitraukiu eura,ir varau apsipirkinet.Dabar ten tos spyneles
  ant garbes zodzio…t.y. visai isklere…taip ,kad nera cia tos problemos.

 5. Viktoras:

  Sveiki. Man ištiko tokia bėda: Uždariau savo daiktus į saugojimo spintelę. Vėžimėliais – nesinaudoju. Gretai apsipirkau. Grįžęs matau, kad spintelės rakto numeriuko neįmanoma įskaityti. Skubant neįsidėmėjau į kurią spintelę padėjau savo daiktus. Taigi rakinėti visų tikrai negalima. Savo bėda pasakiau apsaugos darbuotojui – Padėjo. Nėra beviltiškų situacijų. Kreipkitės ir jums padės.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>