Pigus, kaip ežys, bet brangus, kaip velnias

ezys„Spalio 21 dieną, PC Akropolis (Maxima), Aido g. 8, Šiauliai, pirkau „Ežio“ pakuotę, ant kurios didžiulėmis raidėmis, skaičiais, puikavosi reklama:
„Išskirtinė pakuotė“- 3,5 Lt. / 150 minučių į visus Lietuvos tinklus / 1000 žinučių SMS į visus Lietuvos tinklus / ir 100 MB. Prie pakuotės nugarėlės buvo priklijuotas vokas su „Naujais tarifais“: iš 9 cnt/ už minutę + sujungimo mokestis, pabrango iki 21 cento.

Esmė ta, kad visų tų skelbiamų minučių ir megabaitų, suaktyvavus telefono numerį – NEBELIKO ! Pavyko atlikti tik vieną bandomąjį skambutį į savo 2-ą telefoną ir patikrinti, ar yra ryšys.
Pirmasis skambutis nepavyko, nes robotas pranešė balsu telefono numerį ir pranešė, kad mano sąskaitoje yra 0LT ir 0 cnt. Tik po to, kai Omnitelis atsiuntė 3 žinutes, su pasveikinimais ir tais pačiais nemokamų pokalbių ir SMS, bei megabaitų reklaminiais skaičiais, pavyko atlikti „kontrolinį skambutį“ (ragelio nekėliau). Kai panorau išsiųsti SMS žinutę,- iš Omnitel centro gavau SMS pranešimą, kad mano sąskaitoje nėra lėšų, SMS pranešimų siuntimui!

Tokių pakuočių rasite visoje Lietuvoje ir visose prekybos taškuose!“, – nevartok.lt skaitytojus įspėjo Alvydas.

 

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>