Pavojinga: traumas nešantys Nidos kepyklėlės laiptai

kepykleleNidos kepyklėlė „Gardumėlis“ turbūt žinoma visiems kurorto svečiams. Skanūs tortai, pyragai, bandelės. Atrodo būtų galima kalbėti tik gražiai. Pats būdamas Nidoje labai dažnai užsuku nusipirkti įvairių skanėstų. Tačiau praėjusį savaitgalį nuotaiką aptemdė stipri trauma patirta kritus ant šlapių plytelių prie įėjimo į kepyklėlę. Praėjusiais metais teko matyti, kai ant šlapių plytelių parkritęs berniukas stipriai įsikando liežuvį.

Akivaizdu, kad įmonės darbuotojai žino apie netinkamas plyteles, kurios nėra skirtos laukui. Palijus, ar rudenį pasnigus, ant plytelių padedamas įspėjimasis ženklas, kad slidu. Praėjusį šeštadienį nusipirkęs Morkos torto, bandelių su lašinukais, laimingas išėjau per duris. Tik pastatęs koją ant plytelių (atrodė, kad atsistojau į aliejaus balą) tėškiausi ant nugaros. Lauke buvę žmonės su siaubu žiurėjo ar niekas niekas man nelūžo. Didelis ačiū jaunam vaikinui, kuris nedelsdamas prišoko prie manęs, pakėlė nuo laiptų, pasiteiravo, kaip jaučiuosi.

Traumos pasėkmes galite matyti nuotraukoje. Jau nekalbu apie sutraumuotą riešą ir alkūnę.

kepyklele_zaizdaPaskambinau ir kepyklėlės vadovei, berods kalbėjau su ponia Irute. Paklausiau paprasto klausimo: kodėl toks aplaidumas? Kodėl netinkamos laukui plyteles nepakeičiamos kitomis, juk tas plotas tik keli kvadratai? Visi žinome, kad traumos ant laiptų baigiasi labai skausmingai, o kartais net tragiškai. „Mes klijavome juosteles, kad nebūtų slidu. Norėjome rekonstruoti visą terasą, bet tai sudėtingas procesas. Nupirksime Klaipėdoje kitas plyteles ir perklijuosime“, – sakė įmonės vadovė. Atsiprašė, pakvietė kavos su tortu. Ačiū. Gydausi patirtas traumas ir laukiu, kada bus perklijuotos siaubingosios plytelės.

Vytautas

 

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , , ,

Komentarai (2)

  1. As:

    As buciau i teisma padaves ta parduotuve uz zala…

  2. Raimis:

    Na tikrai nemalonus incidentas. tikiuosi ta problema isspresta. Galbut perkant nebuvo pagalvota, kad dekoratyvinės plyteles yra tinkamos vidui, o lauke naudojamos specialios. Pas mus prie autodaliu parduotuves yra tokia pat problema. Ziema pasnigus neimanoma ne tik paeiti, bet ir pastoveti. Ir seimininkai taip pat jau ne vienerius metus neissprendzia tos problemos, nors pakeisti kelis kvadratus plyteliu juk tikrai daug nekainuoja.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>