Paulius: apgaudinėdama pirkėjus „Tele2“ darosi sau reklamą

Esu technikos žmogus. Labai ilgai svarsčiau, kokį telefoną man įsigyti. Domėjausi internete, skaičiau visokias apžvalgas, analitikų vertimus. Nusprendžiau, kad mano naujas telefonas bus tik „Samsung Galaxy S4“.

Sekiau visas naujienas apie jo pasirodymą Lietuvoj. Praėjusį penktadienį mane pasiekė džiugi žinia: mano ilgai lauktu telefonu šeštadienį pradėjo prekiauti „Tele2“. Ir dar pigiausiai iš visų operatorių.

Penktadienį vakare dar susitikau su draugais, išgėrėm alaus, pasigyriau jiems savo būsimu pirkiniu. Papasakojau apie visus „Samsung Galaxy S4“ privalumus, kuriuos nekantrauju išbandyt, pavyzdžiui, vaizdo įrašų paleidimą ir sustabdymą akimis. Šeštadienį nuvažiavau į Kauno „Akropolį“. „Tele2“ pardavėjai man pasakė: „Sorry, telefonų nebėra. Gal bus kitą savaitę.“ Nepasidaviau, greitai nuvariau į „Tele2“ saloną Savanorių prospekte. Ir ką jūs manot? Pardavėjai varto akis: nieko nežino nei apie šio telefono gavimą, nei apie pardavimą.

Labai nuliūdau. Bet, sakau sau, Kaunas gal mažesnis miestas, jeigu paskelbė, kad bus ir dar pigesnių, tai tikrai turi būt. Skambinu draugeliui į Vilnių. Jis kaip tik buvo išvykęs pas tėvus (ne Vilniuje), tai pažadėjo pirmadienį pasidomėt, kokia situacija sostinėj su šiais telefonais ir, jeigu bus, nupirkt. Šiandien per pietus gaunu tokią ataskaitą: apskambino tris salonus, į pirmus du prisibelst nepavyko.

Kelis kartus bandė, kantriai išlaukė tas muzikytes, nieko. Galiausiai atsiliepė „Panoramos“ salonas. Bet ta pati istorija: „Čia naujas modelis, pora vienetų tik buvom gavę, visus nupirko, šiandien paskutinį pardaviau. Šią savaitę gal gausim papildymą. Ar yra kituose salonuose, patikrint negaliu.“

Tada mane jau paėmė siutas. Kas suteikia teisę šitam operatoriui iš anksto skelbti ir girtis, kad telefonas bus ir dar bus pigiau, nei pas kitus, jeigu jie net negali atsivežt normalaus kiekio tų telefonų? Visas pasaulis laukė šio „Samsung Galaxy S4“, laukė ir Lietuva, ir aš. Pasakėt, kad bus nuo šeštadienio, o nėra. Kiek žinau, čia jau ne pirmas kartas, kai taip sukeliamas žmonių susidomėjimas, o norimos prekės negauna.

Dėkojame Pauliui už išsakytą nuomonę.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , ,

Komentarai (8)

 1. jj:

  neidomus straipsnis. kazkokis tai vaikutis negavo saldainiuko cia ir dabar

 2. Vardas:

  Nesupratau kame ta problema? Niekur nereikėjo lakstyt, jei esi technikos žmogus, būtų užtekę suskambint visiems salonams. Jau po 20 minučių būtum žinojęs kuriame salone yra naujasis telefonas. Net neabejoju, jog pardavėja tau jį būtų rezervavusi. O dabar – verkšleni, kad negavai pirmadienį telefono, nors praadėjo prekiauši šeštadienį. Tai turbūt ne tu vienas toks Lietuvoj kuris norėjo telefono, visi pasirūpino anksčiau, o tu skundiesi kad tau nepaliko? Biški kvailoka. Ir žiauriai naivoka tikėtis, kad į salonus pristatys naujų telefonų po 100 vnt. Kada taip buvo? NIEKADA. Tai ko čia skųstis….

 3. Pavirkavo, kad negavo. Pripažinkim. Mūsų prekeivių problema tokia ir yra. Daugelis pasireklamuoja iš anksto, jog bus ir bus visiems už prieinamą kainą, o kai ateina laikas, tai deda į krūmus. Ir dar randa priežasčių ale: visus išpirko, atsivežėm tik du ir pan.

 4. Klaipedietis:

  Iš vienos pusės gal ir suprantu šitą žmogų – užsimanė ir trūks plyš reikia dabar, būna visiems taip, bet iš kitos pusės pernelyg susireikšmino žmogus. Netgi užsienyje kai tik atsiranda naujas technikos stebuklas nevisi norintys iš karto jį ir nusiperka…. galų gale neužmirškim kad mes esam Lietuva ir per maža rinka tokiam gamintojui kaip Samsung kad „ant smūgio“ patenkintų visų norinčių lūkesčius….tokiam gamintojui kaip Samsung yra svarbiau Lenkija, Vokietija ir pan….

 5. hm...:

  jopšikmat…ir aš tokio noriu 🙂

 6. No Name:

  Draugeliai, alus, technika … Be komentarų.

 7. LEO:

  tele 2 aferistai ir vagys PRIRASO I SASK ivairiu mokesciu interneto ir seip visko kad didesne suma surinkti ir tai ne pirmas kartas laukiu kada baigsis sutartis su jais mano visi draugai dziaugiasi ‘bite’ ir as taip pat

 8. Pingback: Kas atsakys už bazarą? #2

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>