Pašto stebuklai – kaip argano aliejus pavirto į rapsų

„Savo giminaitės paprašiau, kad Lietuvoje nupirktų argano aliejaus ir atsiųstų man į Norvegiją, nes čia kainos labai didelės. Gavau siuntinį su kažkokiu rapsų aliejumi ir tikrai ne tokiu, kokio prašiau. Argano aliejus maloniai kvepia, o atsiųstasis atsiduoda rapsais. Beje pakuotė buvo perpjauta ir poto labai gražiai suklijuota permatoma lipnia juostele. Kur man ieškoti teisybes, jei esu Norvegijoje ir prekė jau pas mane? Kaip įrodyti, kad gavau ne tai, ko prašiau? Ir išvis, ar galima pasitikėti Lietuvos paštu, kuris vagia iš žmonių???? „, – nevartok.lt kalbėjo Norvegijoje gyvenanti Dovilė.

„Mes visada raginame žmones siuntas registruoti. Tuomet galime matyti, kokie darbuotojai dirbo, susekti jos kelią iki gavėjo. Šiuo atveju jei bus pateiktas siuntos numeris, užfiksuoti defektai, galėsime aiškintis situaciją ir atsakyti į užduodamus klausimus. Jeigu siunta nebuvo registruota, tuomet kažką išsiaiškinti bus neįmanoma. Noriu pažymėti, kad „Lietuvos paštas“ tiria visus gautus skundus ir pateikia išvadas“, – nevartok.lt sakė „Lietuvos pašto“ atstovė spaudai Aurelija Jonušaitė.

Dėkojame Dovilei už informaciją.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , ,

Komentarai (6)

 1. Dovile:

  o jau Norvegijoje išpakuoti negalėjo? tik šikim ant Lietuvos išvažiavę iš jos, vat išvykusių tautiečių šūkis.

  • gintas:

   jei norvegijoje isimtu alieju ,tai sakyciau pasaulio pabaiga,o pati ar ne lietuvos paste dirbi?

 2. antanas:

  kažkaip keistai skamba – koks paštininkas nešis į darbą rapsų aliejaus butelį, kad praplėšus siuntą galėtų jį pakeisti į prabangų arganų aliejų? Gaunu daug siuntų ir pati siunčiu ir kaip tik norėčiau pasidžiaugti, kad niekada neteko susidurti su kažkokiais nesklandumais, dabar paštas ypatingai gerai dirba. O kodėl neatmetama tikimybė, kad čia gali būti ir tosios giminaitės pokštas? 🙂

 3. taip:

  buvau uzsisakiusi is anglijos internetines parduotuves kvepalus,- siekiant isvengti klastociu. pagal suma (virs 200 Lt) ta siunta nebuvo registruota (atsiemiau paste).Aisku gavau siunta, bet nemaloniai nustebino, kad deze, kurioje buvo supakuoti kvepalai-akivaizdziai praplesta (toje vietoje, kur suklijuota izoliacija) ir viskas viduje matosi – kokie kvepalai-per ta praplesima lengvai gali viska isimti ir atgal sudeti. Kadangi kvepalai buvo ir tie patys, jokiu pretenziju nepateikiau, BET po tokio ivykio vistiek sirdyje kirba mintis, kad galejo buti tas kvepalu buteliukas sukeistas su klastote (tokiu pilna intenete po 70Lt).

 4. zula:

  Tikras argano aliejus turi „malonų“ mėšlo kvapą…

 5. Siuntas gabenantys asmenys atlieka itin atsakingą darbą, kuris užtrunka, tačiau nustebina ir pradžiugina pačius artimiausius. Visada renkuosi paslaugą „nuo durų iki durų“, tai ne tik labai patogu, bet ir sutaupo nemažai laiko tiek man , tiek asmeniui kuriam siunčiu, be to patikima.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>