Parduodama poliklinikose nemokama kardiograma

„Įžūlumui ribų nėra.Kiekvienas registruotas poliklinikoje žino, kad kardiograma yra nemokama ir ją gali atlikti ilgai nelaukiant eilėje. Tačiau prekybos kardiogramomis gražiai pavadintomis „širdies portretu“ dar neteko nei matyti nei girdėti“, – nevartok.lt skundėsi medikė Lina pastebėjusi internete prekybą kuponais.

„Atverkite širdį sveikatos labui! 39 litai už 90 litų vertės modernų širdies tyrimą ŠIRDIES PORTRETAS medicinos klinikoje MIRAMEDA Kaune, Klaipėdoje arba Vilniuje už 39 Lt klinikoje „Mirameda“. Vertė: 90 Lt. Sutaupai: 57%.

Maža, darbšti ir be atokvėpio plakanti širdelė — svarbiausias Jūsų gyvenimo varikliukas, tad pasirūpinkite širdele, kol ji to pati nepaprašė! Šiandien rekomenduojame modernų širdies tyrimą „Širdies portretas“, atliekant kardiogramą su „Heart View“ aparatu, ir šeimos gydytojo konsultaciją“, – taip gundo kuponų pardavėjai.

„Žmonės, nebūkite naivūs, nueikite pas šeimos gydytoją ir nešvaistykite pinigų. Jums kardiogramą padarys nemokamai. Kardiograma nėra brangus ir sudėtingas tyrimas. Jis atliekamas išsiimant daugelį sveikatos pažymų. Ir jokių stebuklingų aparatų nėra“, – nevartok.lt skaitytojams patarė medikė Lina.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , ,

Komentarai (6)

 1. Nėra:

  Ačiū už informaciją!

 2. Rita:

  Paskutini karta noredama uzsirasyti poliklinikoj kardiogramai laukiau pusantro menesio, o lyginti privacias klinikas su valdiskom mazu maziausia yra kvaila

 3. Buvusi:

  Bet šis tyrimas žmogui, turinčiam problemų su širdimi yra niekinis. Ieškodamas pagalbos grėbiesi šiaudo, tačiau šis tyrimas tikrai nėra tas šiaudas….

  • sirdis:

   jeigu ir niekinis, yra žmonių, kuriems jo reikia. arba,sakykim,norisi. bet kam lupti pinigus be pagrindo!!!!!!!

 4. Rita:

  Nesamone, kad kardiogramos reikia laukti pusantro menesio. Keiskite poliklinika arba daktare.Esu registruota Centro poliklinikoje ir galiu pasakyti, kad cia tokiu nesamoniu nera.

 5. Irena:

  Kardiogramą galima pasidaryti tą pačią ar kitą dieną, gal jūs laukėte pas kardiologą .

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>