Parduoda tai, ko neturi!


„Užsisakiau tepalus automobiliui e.parduovėje motul-shop.lt, reklamuojamus svetainės naujienų skiltyje. Taigi, užsiregistravau, užsisakiau, gavau patvirtinimą, kad užsakymas priimtas. Laukiau savaitę – jokių žinių.

Pasiskambinau pasiteirauti. Atsiliepęs vadybininkas pareiškė, kad šiuo metu jie reklamuojamo produkto neturi, bet užsakė iš Vokietijos. Pažadėjo, kad po trijų savaičių bus. Kantriai laukiau 3 savaites ir dar kelias dienas – jokių žinių. Susisiekiau el.paštu – gavau atsakymą, kad tepalų nėra ir nežinia kada jie bus. Po kelių valandų gavau pranešimą, kad mano užsakymas yra atšauktas. Štai taip – „be atsiprašome už sukeltus nepatogumus“ ar panasiai. Pasijutau labai nesmagiai. Gaila, kad tokie „verslininkai“ meta nepasitikejimo šešėlį visai internetinei prekybai Lietuvoje ir lieka nenubausti už savo chamišką elgesį.

Beje – mano užsakytieji ir nesulauktieji tepalai ir toliau sėkmingai reklamuojami motul-shop.lt svetainėje, naujienų skiltyje. Mano nuomone, tai yra vartotoją klaidinanti reklama, už kurią reikėtų bausti įstatymų nustatyta tvarka. Rekomenduoju neturėti nieko bendra su šia e.parduotuve, norint nelikti prie suskilusios geldos“, – nevartok.lt skaitytojus įspėjo apgautas Žygimantas.

Internetine prekyba besirūpinantis vadybininkas Aidas Linkevičius nevartok.lt teigė, kad Žygimanto atvejis jam yra žinomas. „Susiklostė tokia situacija, kad tų tepalų neturi distributoriai Vokietijoje. Mes įspėjame, kad juos vežame tik pagal užsakymą. Taip atsitiko, kad jų tiesiog trūksta“, – nevartok.lt sakė Aidas Linkevičius.

Nevartok.lt primena, kad perkant internetu visada būtina pasidomėti pristatymo sąlygomis ir terminais, pasiteirauti iš kur prekė bus pristatoma. Tai padės apsispręsti ar verta pirkti vienoje ar kitoje interneto parduotuvėje.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , ,

Komentarai (1)

  1. sari:

    kas čia per prekyba apskritai; jokie perku-parduodu principai netelpa…. jie mielai pasilaiko jūsų pervestus pinigus po kelias savaites, o kai jūsų nekantrumas jiems pabosta – mestelna juos atgal „atšaukdami užsakymą“ vienašališkai…….

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>