Padėkime NORFAI susirasti darbuotojų

Žmonės nenori dirbti NORFOJE. Kodėl? Atsakymas paprastas – moka nesuvokiamai mažai. Prekybos centruose trūksta salės darbuotojų, valytojų ir apskritai personalo.

„Negalvokite, kad darbuotojas dirbantis trijų žmonių darbą suspės visur. Dėl to ir skyriuose netvarka, produktai išmėtyti, nespėjama sutikrinti produktų galiojimo laiko“, – nevartok.lt teisinosi vienos parduotuvės esančios Vilniaus centre darbuotoja.

Vienoje didžiausių NORFŲ esančių Šiaurės miestelyje Vilniuje darbuotojai neslepia, čia blogai. Į klausimą kodėl ilgą laiką niekas netvarko žuvies konservų skyriaus, darbuotoja neslapukavo: „kaip moka, taip ir valo“. Teko stebėti, kaip pirkėjai tiesiog žargstė per išmėtytus žuvies konservus ir ant grindų pasklidusį aliejų.

Prie parduotuvės kasų jau porą savaičių kabo skelbimai – skubiai ieškoma valytoja. Nurodomas parduotuvės direktorės telefonas. „Į parduotuvę užsuka merginos ieškančios darbo. Tačiau po poros dienų visos kažkur dingsta. Niekas nenori vergauti už kelis šimtus litų. Už gruodžio mėnesį, kai buvo didžiausios apyvartos, NORFA sumokėjo vos 700 Lt ir tai ne visoms. Niekas nežino, kaip čia mokamos algos ir dėl ko reikia stengtis.Vergovė…“, – nevartok.lt sakė viename didžiausių NORFOS prekybos centrų dirbanti moteris.

Tad gal būt viešumas ir prasta aptarnavimo kokybė paskatins NORFĄ pagalvoti apie požiūrį į savo darbuotojus? Juk nepagrįstai skriaudžiami žmonės nėra laimingi ir dėl to kenčia visi pirkėjai, kurie užsuka į prekybos centrą apsipirkti. Palaikydami darbuotojus, galime drąsiai pasakyti : darbuotojai nekalti – kalta NORFOS valdžia.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , ,

Komentarai (8)

 1. Tomas:

  nenusišnekėkit. Palyginkit visų prekybos centru atlyginimo vidurkius – norfoje – bene didžiausi atlyginimai. Maximoj irgi nespindi sumos

 2. virginija:

  visuose prekybos centruose tokia tvarka. visur vergija uz minimuma.

 3. ffff:

  Juk tokius pelnus gauna, ar taip sudetinga pasamdyt daugiau darbuotoju ir pakelt algas bent kazkiek, tada nereiketu nuolat smezuot straipsniuose apie supuvusius produktus ir netvarka. Pati neseniai maciau vienoje Norfos parduotuveje kabancias supuvusias desras. Baisu.

 4. Visur:

  Daug kur uz centus vergaujama ir poto valdzia verkia ir tipo nesupranta del ko taip prastai dirbama

 5. Tomas:

  tapkit tais sėkmingais prekybos centrų savininkais – ir priimkit daug darbuotojų, kelkit algas 🙂 kas trukdo?

 6. Tomui:

  Tomai, o nuo kada vergovė ir emigracija tapo sėkmingo verslo sėkme? Tokia „sėkmė“ yra labai trumpalaikė… – iki sekančios revoliucijos, ir nebūtinai dainuojančios 🙂 Kuo greičiau prekybos tinklų monstrai tai supras, tuo greičiau mes būsime šalis, kuri bus tinkama gyventi visiems tautiečiams, o ne tik oligarchams ir jų parankiniams.

 7. romas:

  tiesa yra tiesa, cia tik parasyta gelytes uogyciu dar nematet…

 8. That’s a subtle way of tkihning about it.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>