OMNITEL sustabdė numerio 1692 veikimą

Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“, atsižvelgdama į savo klientų skundus dėl paslaugų padidinto tarifo numeriu 1692 ir siekdama apsaugoti jų interesus, sustabdė paslaugų teikimą savo tinkle šiuo numeriu. Nuo šiol „Omnitel“ tinkle nebeteikiamos jokios paslaugos trumpuoju numeriu 1692, per tinklalapį www.mundome.com.

Sulaukusi klientų skundų dėl numerio 1692, „Omnitel“ atliko tyrimą ir nustatė, kad, teikiant padidinto tarifo paslaugas šiuo numeriu, buvo pažeistos prenumeruojamų paslaugų taisyklės ir klientams siunčiamose SMS žinutėse nenurodoma informacija apie paslaugų atsisakymą.

Tokia pat praktika ateityje bus taikoma ir kitiems padidinto tarifo paslaugų teikėjams, jei tik bus pastebėta piktnaudžiavimo ar nesąžiningos veiklos požymių, rašoma „Omnitel“ pranešime spaudai.

Liepos mėnesį pasirodė pranešimas, kuriame vartotojas aprašė kaip www.mundome.com vartotojams siūlo atsisiųsti „rentgeno skenerį“, neva rodantį vaizdą kiaurai per drabužius (tiesa, už jį kiekvieną savaitę vartotojas turi mokėti po daugiau nei 10 litų). Įdomu tai, kad skeneris reklaminiame paveikslėlyje įveikia viršutinius rūbus, tačiau apatiniai rūbai taip ir lieka nepermatomi.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>