TELE2 logika: nusipirkote ne tokį telefoną? Nieko tokio – priprasit

„Nuėjau į TELE2 saloną Utenos Maximoje (Aušros g. 78) norėdama tapti TELE2 kliente. Prie pasirinkto plano nusprendžiau įsigyti išmanųjį telefoną. Su konsultante kalbėjausi, kad man reikia būtinai tokio, kur „qwerty“ (pilną) klaviatūrą galima būtų perversti į klasikinę.

Buvo rodomi keli telefonų modeliai. Juos davė įsijungus pabandyti, kaip veikia, bet be sim kortelės sms nebuvo galima pabandyti rašyti, tad tik namuose įsidėjus sim kortelę pamačiau, kad mano pasirinktame modelyje negalima „qwerty“ klaviatūros paversti klasikine. Skambinau į tą TELE2 saloną, kur mane aptarnavo. Pasakė, kad telefonai nekeičiami, sutartis nenutraukiama, o už tai, kad prašiau būtent telefono su galimybe perversti klaviatūrą, buvo tik atsiprašyta ir pasakyta, kad priprast turėčiau. Nežinau, kaip 2 metus (tiek laiko truks sutartis) naudotis nepatogiu telefonu. Juo labiau, kad sms tikrai daug rašau“, – nevartok.lt pasakojo Tele2 suklaidinta uteniškė Laura.

Į nevartok.lt atkeliavo ne vieną panaši istorija apie mobiliųjų kompanijų konsultantų prastą darbą aptarnaujant (klaidinant) klientus. Apie tai informuosime. Jeigu turėjote panašių nesusipratimų, pasidalinkite savo istorija su nevartok.lt skaitytojais.

Dėkojame Laurai už informaciją.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , ,

Komentarai (10)

 1. just:

  tundra jei ismanus telefonas su android sistema gali belekokia klavaitura israsyti

 2. D:

  Idiotiškas skundas. Jei išmanusis telefonas, tai ir be SIM galima išbandyti viską – nuo klaviatūros iki naršymo internete (wifi).
  O dėl pačios klaviatūros ir kitų nepatogumų, viską galima susitvarkyti pagal save papildomomis programomis.
  Nereikia pirkti daikto, kuris išmanesnis už pačią

  • h:

   uz tai, kad ne su visais tel. galima viska isbandyt. o konsultantai irgi daznai siulo prekes patys apie jas nezinodami. tik paskaito duomenis nuo dezutes ir vaizduoja viska zinantys.
   o ismanesniu daiktu uz mus pacius yra daug. net ir skaic.masinele. vadinasi ir jos nereiketu niekam pirkt?

 3. ddd:

  nu ir priprasit kur desites… ot problema.. bet aisku kai apgauna tai ka zinau. is kitos puses ati ziopla. sim korteles nebuvo. o tai ka telefono neturejot savo. issiemet kortele ir patikrinot ideja i nauja. ziopla ir baznycioj musa

  • laura:

   taip. turejau savo telefona, bet su iprasta sim kortele, o i ta telefona, kur pirkau, dedasi per pus mazesne. tele2 man ja dave tik isigijus telefona. t.y.pasirasius sutarti ir perkelus savo nr i tele2

 4. indeed:

  nenusiminkite, pabandykite parsisiųsti kokį appsa įprastinės klaviatūros, be to gerai išnagrinėkite instrukciją, manau, tokia funkcija tikrai gali būti įmanoma, galite parašyti į komentarus tikslų modelį, mes, komentatoriai, jums pagelbėsim;)

 5. Na jooo:

  Neveltui moteris… 😀

 6. 2x2:

  Tai kokį , atsiprašant, šūdą tai vargšei Laurai įkišo? Net mano 2008 metų „išmanusis“ Nokia 5800 turi 4 įvesties tipus (ranka, qwerty, mini qwerty ir niekieno nebenaudojamą „klasikinį“)…

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>