Noriu gauti reklaminį šlamštą, nes taip sutaupau…

„Jau kelios savaitės nebegauna reklaminių prekybos centrų RIMI, IKI ir kt. leidinių. Nesuprantu tų, kurie sukėlė ažiotažą dėl jų platinimo. Aš, kaip vyresnio amžiaus žmogus buvau įpratęs juos išsinagrinėti ir susirašyti pirkinių sąrašą. Turėti informaciją apie visas akcijas man buvo didžiulis laiko ir jėgų taupymas. Jokių lipdukų dėl nepageidaujamos reklamos ant mano pašto dėžutės nėra. Turbūt platintojai išsigando galimų skundų lavinos ir reklaminių žurnalų su akcijomis nebenešioja. O aš mielai jas gaučiau. Niekas negali paaiškinti, kaip tą reklamą gauti“, – nevartok.lt piktinosi reklamos nebegaunantis Eduardas.

Nevartok.lt jau rašė (http://nevartok.lt/4-vartojimo-paslaugos/klijuokite-lipdukus-ant-pasto-dezuciu-ir-slamsto-negausite/), kad nenorintys gauti reklaminio šlamšto gali jo atsisakyti. Tačiau atsirado ir antroji vartotojų pusė, kuri piktinasi, kad jiems reklama apie akcijas ir prekes yra reikalinga. Anot Eduardo, apsipirkdamas su akcijinių prekių sąrašėliu jis sutaupydavo nemažai pinigų.

Dėkojame Eduardui už išsakytą nuomonę.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , ,

Komentarai (4)

 1. Aš sutinku su Eduardu,man reklama irgi reikalinga.

 2. Soly:

  Manes tie leidiniai nei erzina nei piktina. As irgi noriu gauti

 3. taz:

  jei rasote cia, reiskia mokate naudotis internetu, o tai reiskia kad visi prekybos tinklai turi savo web-puslapi, kuriame:
  a – gali perziureti savaites leidini
  b – gali ji prenumeruoti i savo e-pasta
  Taip taupomas popierius….

  • PoP:

   nesutinku. Kai kurie žmonės elektroninį laišką parašo kokį kartą nuėję į viešąją biblioteką. Pilnai suprantu, kad daug kas nori gauti „reklamkes“ į namus.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>