Nori sulieknėti, pateik banko kortelės duomenis

„Noriu Jums pranešti ir paprašyti pagalbos. Šį skelbimą radau internetiniame puslapyje:

http://www.klubas.lt/vakareliai/lieknejimo-metodas-apie-kuri-gydytojai-nutyli-sulieknek-per-7-dienas.d?id=62164683.

https://www.nordenhealth.com/lt/lt/v/landing/1

Norint apmokėti šį „svorio metimo planą“ reikalaujama pateikti tik kortelės numerius ir dar papildomus  4 esančius skaičius nurodytus  kortelėje.

Klausimas, kodėl nebuvo reikalaujama tolimesnių kodų reikalingų mokėjimui vykdyti? Pradėjus domėtis šia norvegiška kompanija, pamačiau begales neatitikimų: puslapio besibaigiančio .no nėra – norvegai nacionalistai, puslapis būtų publikuojamas ir jų kalba.

Daktarės Ellari, kuriai galima pateikti užklausą – neegzistuoja. Google visagalis ir apie ypatingus daktarus jis informuoja. Tiesioginio puslapio bylojančio apie šią įmonę taip pat nėra.

Daug neatitikimų  dar giliau pasikapsčius! Ar tai ne internetiniai sukčiai galiausiai naudojantys kortelių duomenis?“, – nevartok.lt rašė Jolanta.

„Banko kortelės duomenis reikia saugoti ir jų atskleisti nepatartina. Ypač, kai kalbame apie įtartinus, daug abejonių keliančius internetinius puslapius. Sukčiai jau išnaudojo nemažai savo resursų, tad ieško naujų apgaulės būdų. Nerekomenduočiau pirkti tokiame puslapyje, kurį nurodė Jolanta. Apskritai perkantiems internete rekomenduojama turėti specialias elektroninei prekybai skirtas banko korteles, apsipirkimui internete ir jose nelaikyti daug pinigų. Rimtus puslapius, kur vykdoma elektroninė prekyba galima nesunkiai atpažinti ir pasitikrinti. Pavyzdžiui,  geras pavyzdys yra angliškasis ebay. Nereklamuoju puslapio, o kalbu apie pinigų saugumą ir jų saugų grąžinimą iškilus bent menkiausiai problemai“, – nevartok.lt sakė nusikaltimus elektroninėje erdvėje tiriantis pareigūnas Audrius.

Dėkojame Jolantai už informaciją.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , , , ,

Komentarai (6)

 1. sare:

  Kad neegzistuoja jokios dietologės ir stebuklingos piliulės – net neabejoju. Keista, kad autorė priėjo jau net iki apmokėjimo. o, šiaip, perkant internetu, kreditine kortele, daugelyje parduotuvių prašo tik kortelės numerio, ir papildomų 3 skaičių, esančių kitoje kortelės pusėje. Niekada nenukentėjau, bet tai yra žinomos parduotuvės, ne sukčiai.

 2. egle:

  Aš įsigijo. esu patenkintas. nebuvo jokių problemų

 3. Henrika:

  Autorius yra kvailas. Nėra problemų …

 4. Lina:

  Ačiū už info.
  Ot sukčiai NordenHealth

 5. Raminta:

  As naudojausi siomis paslaugomis ir nieko nenutiko….

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>