NORFA nusavina pirkėjų sukauptus litus

„Grįžęs iš darbų Airijoje ėmiau ieškoti NORFOS nuolaidų kortelės, kuria naudojausi praėjusiais metais. Tačiau motina man atkišo NORFOS leidinį, kuriame parašyta, kad visi sukaupti litai yra anuliuojami, jeigu kortele nebuvo naudotasi bent pusę metų. Airijoje aš praleidau 8 mėnesius. Per tą laiką nuolaidų kortele niekas nesinaudojo. Ar tai reiškia, kad NORFA nusavino mano sukauptus litus?“, – nevartok.lt klausė iš Airijos į Lietuvą sugrįžęs Saulius.

Iš tiesų NORFA vienintelė iš prekybos centrų sumąstė akciją, kaip nusavinti litus iš nelojalių pirkėjų. Jeigu žmogus turintis nuolaidų kortelę pusę metų nei karto nieko NORFOJE nepirks, sukauptais pinigais naudotis nebegalės.

„Kiekvienas prekybos tinklas nustato savo taisykles. Tai yra NORFOS sprendimas, kuris mūsų manymu yra teisingas. Tie kurie perka NORFOJE savo sukauptų litų nepraras“, – nevartok.lt sakė NORFA atstovas Darius Ryliškis.

Saulių galime tik paguosti – ne visada NORFA praktiškam pirkėjui!

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , ,

Komentarai (5)

 1. Povilas:

  Parazitai.

 2. AGA:

  Taip, pas mane buvo gal 40 lt sukaupta. Ir lb nustebau, kai ju savo korteleje neberadau…. Parazitai tikri. Galejo, bent jau ispeti.

 3. aiste:

  tas pats su rimi

 4. siga:

  ir su maxima

 5. Akcininkas:

  Vieninteliai Rimi primena kad baigia galioti sukaupti pinigai ir pasiulo juos isleisti, buvau nustebintas kasininkes

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>