Mybest.lt – sukčiai ar melagiai? Pažiūrėkite, kur jie įsikūrę

Tinklalapis siūlė įsigyti kitų tiekiejų paslaugas

Nei manikiūro, nei pedikiūro, nei blakstienų priauginimo paslaugų. Situacija, kai iš lengvatikių buvo surinkti pinigai, šiandien daugeliui sukelia juoką. Įtikini vartotoją nupirkti paslaugą ar prekę pigiau, susirinkti pinigus, o pasinaudoti pažadėtomis paslaugomis nusiųsti į kitą įmonę. Tokia buvo www.mybest.lt verslo „sėkmės“ formulė.

Pinigus praradę žmonės skundais užvertė vartotojų teisių apsaugos tarnybą ir interneto portalus.

„Aš ir mano trys draugės negavo pedikiūro paslaugų. Esame studentės negalinčios pasigirti didelėmis pajamomis. Demaskuokite sukčius“, – nevartok.lt skundėsi Rosita.

Daugiausiai mybest.lt aukomis tapo jaunos merginos norėdamos pigiau gauti grožio procedūrų ar nusipirkti knygų, ekologiškų produktų.

Deja, vartotojai norėdami užsisakyti konkrečių paslaugų negalėjo to padaryti – paslaugų teikėjai atsisakė suteikti paslaugas motyvuodami tuo, kad įmonė, platinanti nuolaidų kuponus, nepervedė pinigų už paslaugas.

UAB ,,IWO“ registruota Adutiškio g. 3-3, Vilniuje valdo nuolaidų kuponus parduodantį interneto portalą  www.mybest.lt. Dėmesio! Svarbi informacija ne tik vartotojams, bet ir policijai bei mokesčių inspekcijai. Šiuo adresu registruota net 140 (!) įmonių. Kurios yra veikiančios, o kurios fiktyvios ar sukčiaujančios?

Šiame name registruota mybest.lt valdanti įmonė UAB „IWO“

Pažiūrėkite kaip atrodo namas, kuriame veikia ir www.mybest.lt valdanti UAB „IWO“. Kažin ar šiame pastate vartotojai suras savo išleistus pinigus, kuriuos išleido įsigydami nuolaidų kuponus.

„Jeigu jie tai darė tyčia, tai yra ėmė pinigus už paslaugą, kurios neketino suteikti, galime įžvelgti sukčiavimo požymius. Už tai gali grėsti baudžiamoji atsakomybė“, – nevartok.lt sakė baudžiamosios teisės ekspertas.
9 Lt už 200 Lt vertės nuolaidą verslo steigimo paslaugoms – tokia naujausia informacija skelbiama www.mybest.lt svetainėje. Pranešama, kad jau nupirkta dešimt tokių kuponų – dešimt naujų aukų?

Nevartok.lt ragina visuomet pasitikrinti ar įmonė užsiimanti prekyba internetu yra patikima, pasidomėti jos reputacija. Apie apgaulės ar sukčiavimo atvejus praneškite nevartok.lt.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , ,

Komentarai (5)

 1. Taigi šitas adresas yra kažkokio virtualaus biuro. Ir daug NORMALIŲ įmonių yra užsisakę jų paslaugą dėl korespondencijos.

 2. Marius:

  Cia minibiuras.lt isduoda toki adresa, ir del to mesti tokius kaltinimus yra tiesiog kvaila ir vaikiska.
  O mybest paslaugos tiekejams nesumoka pinigu todel ir klientai nebuna aptarnauti.

 3. Kestas:

  Šiandien Lietuvos rytas apie šią lūšną parašė.Ilgokai laukta.

 4. Hah, mano asmeninio tobulejimo programa kaba is desines:D Beje, man skambino klientai – kurie jauciu irgi negaus programos uz 99lt. Pinigu savaime suprantama as jokiu negavau. Savo vardu atsiprasau visu zmoniu, kurie nupirko mano programa per http://www.mybest.lt. Deja as irgi nezinojau, kad cia sukciai..

 5. Birute:

  ir is kur jie gauna mobiiu telefonu numerius?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>