MAXIMAFOTO paliko senelį be dovanos (papildyta)

marskineliai„Siunčiu foto marškinėlių, kuriuos gavau prieš 10 dienų. Į rašomus el.laiškus niekas neatsakė ir nieko nepaaiškino. Paskambinus telefonu, gavau atsakymą, kad tokių ir prašiau. Reikėjo įrodinėti kas yra negerai. Pažadejo sekancią dieną atsiųsti marškinėlius su užrašu be klaidos. Va taip ir laukiu jau antra savaitė. Dabar į mano skambučius neatsako“, – nevartok.lt pasakojo Jurgita.
Jurgita pasakojo, kad marškinėlius užsakė maximafoto.lt. Nevartok.lt pradėjus domėtis situaciją, paaiškėjo, kad marškinėlius gamino foto fabrikas. Kada bus ištaisyta klaida ir kas ją įvėlė taip ir liko neaišku. Jurgitai išsiuntėme atsakingo asmens telefoną, kuris turėtų kuo greičiau išspręsti jos problemą. Gaila, kad pats geriausias senelis dėl „atgrubnagių“ kaltės liko be dovanos.

„Labai apgailestaujame dėl šios itin nemalonios situacijos. Susisiekėme su marškinėlius gaminusia įmone. Paaiškėjo, kad gaminant marškinėlius į nurodytą tekstą dėl neapdairumo įsivėlė klaida.
Apgailestaujame, kad šios problemos sprendimas užtruko kiek ilgiau nei tikėjomės, tačiau džiaugiamės, kad ši klaida bus ištaisyta ir marškinėlius įsigijusi klientė vis tik galės savo tėčiui įteikti dovaną. Kaip mus patikino marškinėlių gamintojas, su kliente buvo rastas kompromisas ir tikimės, kad daugiau tokia situacija nepasikartos“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

 

 

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , , ,

Komentarai (1)

  1. Patarimas:

    Kreipkitės į vartototojų teises ginančią tarnybą. Tuomet reikalai paspartėja iki žaibo greičio ir klaidos ištaisomos akimirksniu. Saugokite visą susirašinėjimą, o telefonu geriau nebendrauti, nes pokalbio įrašo jeigu neturėsite, tai nebus ir įrodymų 🙂

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>