MAXIMA duoda, ARGUS atima. Žmonės piktinasi

Europos krepšinio čempionato manija ne tik užvaldė visus sirgalius, bet ir pasėjo nemažai pykčio. Prie arenų sirgaliai neteko šimtų švilpukų, „rankelių“ bei kitos įprastos krepšinio gerbėjų atributikos.

Kas dėl to kaltas? Prekybininkai apgavę krepšinio sirgalius, apsauginiai atėmę atributiką ar FIBA ir Lietuvos krepšinio federacija nusispjovę į žmones, ieškodami komercinės naudos?

„Labai apsidžiaugiau, kai pamačiau, kad MAXIMA sirgaliams siūlo atributikos. Specialiai kelis kartus vykau į šį prekybos centrą, leidau pirkiniams pinigus ir gavau tautinėmis spalvomis papuoštas „rankeles“. Labai smagus atributas, garsiai tarška ir suteikia daug džiaugsmo vaikams. Tokių „rankelių“ už pirkinius gavau tris. Kartu su jaunais sirgaliais ( dviem sūnumis) nuvykau į Siemens areną. Čia ir buvo sugadinta nuotaika. ARGUS apsauginiai atėmė trispalves „rankeles“ ir pareiškė, kad taip liepė FIBA. Įdomiausia tai, kad apsaugos darbuotojai pasiūlė parašyti skundą į FIBA skundų knygą. Taip ir nesupratau ar jie tyčiojasi ar tiesą sako. Mažasis apsiverkė, o nuotaika buvo sugadinta“, – nevartok.lt apmaudo neslėpė Siemens arenoje krepšinio varžybose apsilankęs Arvydas su vaikais.

„Savo pirkėjams, apsipirkusiems už 40 ir daugiau litų dovanojame sirgalių atributiką. Manome, kad šios dovanėlės sukurs sirgalių nuotaiką ne tik arenoje, kur vyksta varžybos, bet ir ten, kur varžybos stebimos per TV ekranus – juk daugybė žmonių už mylimą komandą serga, stebėdami varžybas nebūdami aikštelėje“, – nevartok.lt teigė MAXIMA atstovė spaudai Olga Malaškevičienė.

Tad Arvydą galime tik paguosti – barškinti MAXIMA „rankelėmis“ jis galės tik sėdėdamas prie televizoriaus.

Dėkojame Arvydui už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , ,

Komentarai (2)

  1. J.:

    tai aciu dievui,kad paeme ta slamsta nieko verta,nes visi tie sudai verti siuksliu dezes

  2. labai gerai!:

    is tiesu, nematau cia reikalo verkti del tokio sudniekio!!! JUolab kad tas TRIUKSMO UZTERSTUMAS aplinkoje yra jau tiek perzenges bet kokias sveiko proto ribas, o cia dar visokie a la ‘sirgaliai’, fanai prisidenge varzybomis, eina daugiau chuliganauti ir kelti netvarka viesumoje nei kad palaikyti savo komandos!!! Tai faktas. O jei nori triuksmauti, tegul savo namie daro balagana, pajus kaip ‘saldu’ po kiek laiko, kai prasides rimtos sveikatos bedos.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>