Lietuvos rinktinė žaidė pirtyje ar pragare? Sako, kad velnias nudvėstų…

„Tokio košmaro, kaip varžybos su belgais neteko matyti. Įdomu, kaip ten A.Sabonis Kauno sporto halėje neapalpo. Per tokį karštį  ir velnias nudvėstų. Nerašyčiau, jei nebūčiau matęs, kaip šalia apalpo jauna moteris. Karštis buvo siaubingas, žmonės mojavo gaivindamiesi servetėlėm ir viskuo ką turėjo su savimi.

Jauna šeima išėjo iš arenos, nes mažas vaikas pradėjo jaustis blogai. Salę paliko ir šalia sėdėję senjorų pora, kuri neišlaikė karščio.

Ar krepšinio federacija išprotėjo, kad surengė varžybas pirtyje? Visi aplinkui kalbėjo, kad sėdim tarsi saunoje ar pragare. Baisu…Blogas ženklas. Čia ir velnias būtų nudvėsęs toje sporto halėje“, – nevartok.lt žinutę po krepšininkų varžybų su belgais atsiuntė Gražvydas.

Įdomu, apie ką galvojo federacija surengdama draugiškas varžybas su belgais nežmoniškame karštyje?

„Varžybas reikėjo perkelti iš Klaipėdos dėl organizacinių dalykų. Ieškojome kitos arenos. Kauno halė pasirodė esantis tinkamiausias variantas. Žinojome, kad ten ne viskas gerai, bet tikrai nesitikėjome, kad bus taip blogai“, – nevartok.lt sakė Lietuvos kepšinio federacijos atstovas spaudai Dalius Matvejevas.

Dėkojame Gražvydui už informaciją.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , , , ,

Komentarai (1)

  1. PoP:

    o tai krepšininkam žaidžiantiem kaip jaustis reikėjo?…….

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>